Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most, hogy rendeletben is...

Most, hogy rendeletben is javasolták a home office-ról az irodai munkához való visszatérést, nálatok vissza kellett menni már, vagy még maradt az otthoni munkavégzés?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk vissza kell menni, csak az első oltás után kaphat az ember még 2 hét home office-t. Az én munkám otthon jobban végezhető, az iroda zajos, otthon meg nincs akkora zaj, nem örülök neki, hogy vissza kell menni. És amikor a céghez kerültem, csendesebb irodában voltam, az évek alatt költöztették át az osztályt egy sokkal zajosabb épületrészre.
2021. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs miről beszélsz,hegesztő vagyok és a helyzet alatt is dolgoztam . Akkor nem is értettem ezeket a kivételes munkahelyzeteket ?

Gondoltam,ez valami nyalis bagázs ez a home office marhaság .

2021. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna hamarosan vissza rendelnek minket.
2021. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2: ha fizikai munkát végzel, akkor miért is vonatkozna rád az "office" (=IRODAI) munkához kapcsolódó kedvezmény...??


Elég butuska érvelésed ez a "nyalis" kitétel....

2021. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minket nem rendeltek vissza, mert bevált a home office és kisebb a cég költsége így, hogy nem kell irodát fenntartani.
2021. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk júliusig az se mehet vissza aki akar, mert csak akkor nyit ki újra, de szeptemberig senkinek sem kötelező. Nekem utána sem, mert kértem és kaptam állandó szerződésmódosítást.
2021. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már múlt hét óta kötelező visszamenni, de a Covid előtti heti 1 helyett most heti 2 napot lehet otthonról dolgozni.
2021. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"javasolták a home office-ról az irodai munkához való visszatérést"

Nem javasolják. Annyi, hogy most már azt se javasolják, hogy home office legyen.



Még nem kötelező, mi úgy számolunk, hogy majd szeptemberben.

2021. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A multi másoik országbeli része júliustól tér vissza, mi még nem tudjuk.

Viszont nekem nemsokára állandó irodai jelenlétet igénylő munkám lesz pár hétig.



Nem annyira szeretek bejárni, napi 2 óra megy el tömegközlekedéssel, nem tudok elegendő mennyiséget aludni és magamnak való is vagyok. Egyébként állandó zajban, csacsogásban, vihogásban, járkálásban én se tudok koncentrálni.

2021. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk heti 1 nap távolmaradás lett arra az időszakra engedélyezve a távtartás miatt, ez azóta megszűnt.
2021. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!