Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az építőipari dolgozók moralitása,gondolkodása?(nem altalanositva)

Figyelt kérdés
Csak szerintem van úgy hogy magába a kemény fizikai munka is embertelen?
2021. jún. 17. 06:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Inkább a te gondolkodásod az. A munkáról nyilván semmit nem tudsz.
2021. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor mire célzol? A dolgozók személyiségére és viselkedésére vagy a munkakörülményekre?
2021. jún. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt fejtsd ki jobban, mert így félreérthető, s neked fognak esni.
2021. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Mi baj a gondolkodásukkal?

A fizikai munka nem embertelen. Azoknak az embereknek is kell valami munkát adni, akik agyilag nem képesek többre. Ezzel a részével nincs gond.

2021. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Marmint arra gondolsz, hogy már hajnalban bevágják a "kőműves aktimelt", aztán meló helyett a lapátot támasztják és a nőknek füttyögnek?


Hja, az tenyleg gusztustalan :/


A munkakörülmény se éppen légkondis iroda szint, de hát ez van.

2021. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem építőiparban dolgozik.Nem segéd munkás. Nyílászáró szerelő és beépítő csop.vezető :) Én is kemény fizikai munkát végzek. Tehát ahogy értelmezem az írásod,aki fizikai munkát végezz szerinted az nem morális,és erkölcstelen? Hát ezt benézted. Régen tényleg az építőipar olyan volt hogy ittak meg stb,de ez mára csak egy általánosítás. Amúgy tudtad ha nem lennének a két kezi munkások ,akkor lenne igazán baj? Sok munkafolyamatot gépekkel nem lehet helyetesíteni.
2021. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem kerülsz olyan helyzetbe, amiből màs emberek kemény fizikai munkája fog kimenteni, hogy túléld.


Üdvözlettel egy tűzoltó.

2021. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szokásos irodai patkány vagyok jelenleg, viszont dolgoztam már építőiparban segédmunkásként, illetve raktárosként is.


Szerintem az ijeszti meg az irodistákat benne (mint a kérdezőt), hogy azok a helyek sokkal szabadabbak. Csinálod a munkát, közben beszélgettek a munkatársakkal, kibeszélitek az élet dolgait, csajokat, pénzt, (stb), cigiztek, esetleg isztok is egy korty sört is, hogy jobban csússzon a meló. Ott tényleg más az életérzés. Ha van kedvetek, ordíthattok is csak úgy a nagy semmibe, senki se szól érte.


Ellenben egy irodában teljesen be vagy korlátozva, nem mozogsz, nem mondhatsz ki bármit trágárul csak úgy, valójában egy elég prűd és ingerszegény munkakör. Gyakrabban megfigyelhető a depresszió egy irodistánál, mint egy fizikai munkát végző embernél.


Viszont igen, az építkezéseken általában a nem legintelligensebb egyének dolgoznak. Viszont ha értesz a nyelvükön, akkor velük is ugyanúgy el lehet dumálni, bár ezt megint embere válogatja.

2021. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látom ma is retardált kérdések napja van.


Most mi a bajod tulajdonképpen?

2021. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy kíváncsi vagyok rá de fejtsd már ki légyszi a kérdésed :D A fizikai munka pedig nem embertelen, csak kemény (persze nem úgy ahogy a legtöbb fizikai melós csinálja itthon)
2021. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!