Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az építőipari dolgozók moralitása,gondolkodása?(nem altalanositva)

Figyelt kérdés
Csak szerintem van úgy hogy magába a kemény fizikai munka is embertelen?
2021. jún. 17. 06:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát hogy milyen stílusú emberek vannak ott. Gondolnád,hogy mivel fiatal,és nem egy befársult alkoholista,akkor egy életvidám,pozitív ember erre

elküld anyádba,mert nem tudsz felemelni 40 tonnát félkézzel.

Aztán hogy milyen embertelen,káros körülmények vannak bizonyos helyeken és a fizetés is olyan,hogy ugyanannyit megkeresel máshol.

Ugy tudnam hasonlitani pl az eü meg a focisták...

Ki erdemli meg jobban?

Legalabb tobbet keresne egy fizikai melos,mint egy ücsörgő senki aki csak bemegy,ül,beszélget és semmit sem csinál.(Sok ilyen hely van szó szoros értelmében)

Illetve,hogy hullát csinál az emberből,korán kel,későn ér haza,alig tud aludni 65 éves koráig,hogy a maradék éveibe ne kelljen robotolnia,mint valami szolgának.

2021. jún. 17. 17:27
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem a fizikai munka a hibás mellesleg.

Akik beszóltak a semmiért,mielőtt kérdeztek gondolom orgazmust élnek át,miközben verik ostorral őket hogy nyomás dolgozni megállás nélkül.

2021. jún. 17. 17:29
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi a gondod? Tök nem lehet érteni...
2021. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most az orvos is engedélyezne egy kis tütükét, lenyugtatna bajnok :)
2021. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 qkker1 ***** válasza:
Ki bántott , kérdező? Vagy csak alapból vagy idegbeteg?
2021. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a kérdező egy kezdő segédmunkás, aki semmihez nem ért, így jobb híján elment R1-es munkatársnak az építőiparba, és most szembesült vele, hogy kemény fizikai meló, ő nem bírja, de baszogatják, hogy nem tud eleget dolgozni.
2021. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Juj. Itt a baj nem kicsi. Akármit tolsz haver, állj le vele!
2021. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!