Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha történt olyan, hogy munkahe...

Ha történt olyan, hogy munkahelyet váltottál és az új munkahely ugyanabban az irodaházban volt, mint a régi, az milyen volt?

Figyelt kérdés

Én így jártam, már pár hónapja az új cégnél dolgozom. Még mindig körülbelül heti szinten van valami, ami az irodaházból adódik és vagy vicces, vagy érdekes. :D


Vagy épp nem emlékszem, hogy egy adott beszélgetés a kajáldából visszafelé a régi vagy az új csapattal történt-e meg. :D


Néha szóba kerül kajálda, ami régen nyitva volt, vagy kajáldák a COVID előtt vagy az irodaház udvara és amikor bekapcsolódom a beszélgetésbe vagy úgy egyáltalán: nem kérdezek, hanem kijelentek, akkor kerek szemekkel néznek rám, hogy én ezt nem tudhatom / azt a kajáldát nem ismerhettem / nem láthattam még az udvart nyáron.


Volt, hogy sorban állásnál kicsit odamentem volt kollégákhoz. Volt, hogy tömegközlekedésen találkoztam volt kollégával, aki kiöntötte nekem a lelkét a munkahellyel kapcsolatban (semmi se változott náluk jó irányban).


Online interjú volt, így attól mentesültem, hogy kiöltözve virítsak és esetleg magyarázkodni is kelljen.


2021. jún. 17. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mokas az ilyen, volt ilyen nekem is. Ugy interjuztam le a masik cegnel hogy szoltam a sracoknak h kicsit el kell lepenem, felmentem 2 emeletet es ott interjuztam :) mondjuk eleg furcsa erzes utana a regi kollegakkal talalkozni... Szerintem jobb az ha amikor felmondasz teljesen mas ceghez mesz, helyileg is konnyebb lezarni a multat
2021. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!