Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Heti egy nap pihenőt, mire...

Heti egy nap pihenőt, mire használnátok fel?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Káromkodnék, hogy újabban szombaton dolgozni kell. Eddig 2 nap volt...
2021. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy másik munkahelyet, ha lehetséges.
2021. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A hétvégén kívül? Mondjuk, hogy utolérjem magam.
2021. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész hétvége sem elég, nem hogy 1 nap.
2021. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, nem mindenki hétvégn szabadnapos. Amikor hotelben dolgoztam, nekem volt ilyen, minden héten másik napra esett a szabadnap (ne kérdezd, én sem értettem a logikáját), így volt, hogy 10-12 napot is ledolgoztam néha egy-egy szabadnap között. A munkatársaim amiket mondtak, ők többnyire otthon voltak, főztek, mostak, Facebookoztak, filmet néztek, én inkább felkeltem korán reggel, és elmentem kirándulni.
2021. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor annyi sincs. Most tanulom a lazítást. Eddig az volt, hogy ilyenkor próbáltam utolérni magam házimunkában. Most inkább úgy vagyok, hogy igyekszem pihenni (otthon) és a családdal törődni. De ez korfüggő is szerintem - kinek mi.
2021. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt ilyen az elmúlt időszakban, sajnos simán elb*tam. Tanulj, olvass, ha erre nincs szükséged, akkor kirándulj, aludj.
2021. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!