Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kamionosok amikor mobil...

A kamionosok amikor mobil zuhanyt használnak hol tusolnak le? Az ut szelen levetkoznek vagy hogy?😂

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Mobil zuhany, az milyen?

Vannak pihenők, ott vannak fürdők is.

De nagyon nem izzadnak bele a melóba, klíma megy éjjel nappal, télen az állófűtés.

2021. máj. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 jó hülye vagy, mit gondolsz az áru magától ugrik fel a platóra, meg magától kötöződik le? Meg amúgy is, éjjel nincs klíma, vagyis rendes klíma nincs, az állóklíma az olyan placebo cucc, egy 12 voltos kis ventillátor is legalább annyit ér, most lehet hogy a legújabb volvo meg scania gyári állóklímája már jobb, de a legtöbb cégnek nincs gyárilag állóklímája, ezek az utángyártott dometic meg ilyen olyan tetőablakra szerelt cucc nem sokat ér, de csomó fuvarozó cég nem is rak ilyet a kamionba, vagy a sofőrök nem használják mert elég rendesen szívja az akksit.


Amúgy ez a mobil zuhany: [link] ,de van felakasztós zsákos is, vagy a sima vizes kanna amit magadra borítasz.


Pihenőkben zuhany, haha, qrva nagy öröm sorban állni a zuhanyért mint a zárdában kajaosztáskor, meg némelyik úgy néz ki hogy inkább visszaadod a fürdő kulcsát, sokszor vannak sofőrök akik konkrétan odaszarnak a földre a zuhanyzóban, vagy tiszta penész az egész zuhanyfülke, már ha egyáltalán van mert németen kívül nem divat hogy mindenhol van zuhanyzó, vagy ha van is akkor sokszor vagy nem működik, vagy nincs meleg víz... Szóval inkább fürdik az ember ilyen hordozható zuhannyal.


Amúgy úgy fürödtem én, hogy megálltam úgy hogy azért ne látszódjak teljesen, és kisgatyára vetkőztem és úgy. De amúgy az se zavar nagyon ha látnak, kb 5 perc alatt megfürdök és még hajat is mosok.

2021. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én csináltam magamnak. A fülkében le tudok "zuhanyozni". A sok fogyatékos meg panaszkodik, hisz az egyedfejlődés során az ő esetükben kreativitásból nem osztottak nekik túl sokat.
2021. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van akinek van valami célja. Az oda vezető úton van egy rakás probléma, amire azonnal keresi a megoldást.


És van akinek nincsen célja, ha problémába ütközik, panaszkodik és anyázik.

2021. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyerekemnek volt egy ilyen kis játszósátra, abból rekviráltam egy jó hajlékony műanyag csövet mikor kinőtte, 2tapadókorong lett a rögzítés, plusz egy sima zuhanyfüggöny. Tavasztól őszig ezzel a setuppal simán a kocsi mellett ha jobb nem akad.
2022. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!