Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezni fog egyszer olyan,...

Létezni fog egyszer olyan, hogy a világ legnagyobb állami selejtszolgáltatasa, a Máv akármilyen 21. századú szolgáltatást fog tudni nyújtani?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Konkrétan mi nem tetszik...??????


Nekem abszolút pozitív tapasztalatom volt épp a múlt hét végén.... Dunakanyarba mentünk, bicajt is vittünk. A MÁV app-ban pikk-pakk megváltottuk a jegyet, lehetett a bicajra is helyjegyet venni, jött a klassz új emeletes vonat... Klíma, egyéb... Mi kell még?

VAgy mi nincs nálatok?

2021. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A 21. századi szolgáltatásokért 21.századi díjszabás dukál(na), nem csak a MÁV hibája.
2021. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, nem a késés itt a legnagyobb baj... .:)))))))

Az irányítótoronyban is van probléma. :-D

2021. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó duma, de míg a vonaton van légkondi, te épp most fősz meg otthon. Nehéz az élet, no...
2021. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Igaz, BP-től keletre nem a hiperszuper vonatok vannak még, de szerintem egy darabig nem is lesznek, ahhoz az egész rendszert, síneket át kellene alakítani, ha jól tudom.
2021. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol jár csillivilli emeletes vonat, meg új ic kocsi. Utazz egyet Mátészalka-Debrecen vonalon, egy örök élmény lesz 70 és évek, aranyáron.
2021. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd a 22. században.
2021. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

privatizálni kellett volna, és akkor lenne értelmes szolgáltatás

így marad a kommunisták öröksége, a korrupt pöcsvakarás

2021. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Nemtudom mi a fészkes fenéről beszélsz körbe vonatoztam az egész országot már kb marha sokat voltam a keleti oldalon is az országba érdekes módon alig párszor késett a vonat abból is csak egyszer, hogy sokat de az egy külföldről érkező vonat volt ami Romániából jött szóval ott nem tudom kinek a hibája volt a késés mindig volt légkondi mindig normálisak voltak a helyek, ha késett valami előre szóltak előre bemondták a megállókat mutatta a monitor is hogy mennyi idő bár tény hogy mindig IC-vel járok mikor lehet de azért nem egy halálosan megfizethetetlen dolog.
2021. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"tény hogy mindig IC-vel járok"

erről van szó

ne szólj bele, ha nem tudod miről beszélsz

2021. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!