Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezni fog egyszer olyan,...

Létezni fog egyszer olyan, hogy a világ legnagyobb állami selejtszolgáltatasa, a Máv akármilyen 21. századú szolgáltatást fog tudni nyújtani?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem láttam a kérdésben, hogy csak személy vonatra vonatkozik. Jártam személyvonattal Budapest körzetében sokat azok elég modernek voltak jártam Nyíregyháza Kisvárda vonalon is sokat valamint Sopron Budapest vonalon is gyorsvonattal (ott csak Győrig máv de a vonat nem mindig a Gyesevé) egyedül a Nyíregyháza Kisvárda vonalon voltak még mindig régi vonatok de meglehetősen kényelmesek voltak és késni sem késtek soha.
2021. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is IC-vel csakis, viszont több a pozitív tapasztalatom, mint a negatív.
2021. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hol élsz, de ha gondolod, akkor szólj a főkipcsaki Vezírnek, és visszavonatja a "Gonosz EU" pl.: FLIRT termékeit, és akkor utazhatunk a XXI. sz.-ban ehhez hasonlóan is:

https://www.youtube.com/watch?v=unhXEQQk8G8&t=1s

2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog létezni. Én most mondtam fel, elegem van belőlük.
2021. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én Győr-Békéscsaba vonalon utazom. Sokszor nem késtek a vonatok. Általában gyorssal megyek Csabáról Pestre. Semmi bajom nem volt eddig, sőt sokszor egyedül vagyok egy fülkében és tiszta. A csatlakozást elértem eddig.
2021. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!