Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek le, ha okosabb...

Miért néznek le, ha okosabb vagyok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szidnak a hátam mögött, hogy milyen hülye vagyok, közben meg hibátlanul végzem a munkám. Irigység volna?
2021. jún. 19. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az. Egyértelműen az.
2021. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Vagy nagyképű vagy
2021. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Engem is mindig kiközösítettek, de mit is tudnék kezdeni egy rakás buta birkával? Közös téma sincs, engem nem érdekel, mi volt a főzőműsorban, meg a török sorozat 3625. részében.
2021. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, rendben. Pontosítok, mert így valóban félreérthető. Kihozom magamból a maximumot, figyelek, tanulok, haladok. Aki szán rám időt, az általában pozitív véleménnyel van rólam. Szót értünk egymással. Nyilván vannak dolgok, amiben én sem vagyok jártas, DE az abszurdum, hogy full kretén, lassúskodó, makogó emberkék engem rosszabbnak, kevesebbnek vélnek saját maguknál. Ebből van elegem. Hogy egyeseknek alap feladatok nem mennek, nincsenek tisztában alap definíciókkal, mégis engem hülyéznek, butáznak le a hátam mögött. És mindig olyanok, akik egy szó erejéig sem állnak le velem. Miért?
2021. jún. 19. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert nem vagy olyan hülye, mint azok, akik lenéznek. Csak akkor fognak elfogadni, ha le mész a szintjükre.


De megéri?

2021. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy megérné-e. Én azért örülnék annak, ha elfogadnának engem és elismernének. Szerettem volna jóban lenni mindenkivel, de sajnos ennek ellenére is lett egy-két rosszakaróm.
2021. jún. 19. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek, ne süllyedj le a szintjükre nem éri meg
2021. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szociális szintjüket, világukat nem érted. Ezért hülyéznek le. Ebben valóban hülyébb is vagy, de valóban hülye az a kutya, aki nem tud növémy módjára fotoszintetizálni?
2021. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Na és mi a munka és ki szid, mert attól még, hogy te hibátlanul tudsz selejtet válogatni lehetsz olyan egyszerű, hogy a kávét nem tudod megvenni az automatából a szünetben
2021. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogdd fel úgy hogy valamit mégiscsak tudhatsz, ha a kollégáidnak nincs jobb dolguk, mint téged kibeszélni. Az igazán jó, értékes embereket szokták állandóan kibeszélni. Egye meg őket az irigység.
2021. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!