Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik okosabb, a programozó,...

Melyik okosabb, a programozó, az informatikus vagy a matematikus?

Figyelt kérdés
Kíváncsiak lennénk, mert unokahúgom kisfia programozó akar lenni, míg a testvére matematikus. Bár még csak ovisok...

2016. jún. 26. 04:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Én.
2016. jún. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Okosabb? Nincs értelme a kérdésnek. Nem ettől függ az okosság.

Elvégzés nehézsége is személyfüggő.

Számomra nehézségben a matematikus vezet, programtervező, majd az "informatikus".

2016. jún. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Mindhárom ugyan azon képességeket igénylő szakma.
2016. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Alain Delon ***** válasza:
72%
Ne már! Óvodások! Holnap meg az egyik jégkorongozó a másik meg táncos akar lenni.
2016. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Én hányok a matektól, mégis kiválóan tudok programozni, most akkor hogy is van ez?
2016. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ez kb. olyan mintha azt kérdeznéd melyik nő szebb, a szőke, a barna, a fekete vagy a vörös.

Egyrészt szubjektív, másrészt a hajszín egy dolog. Lehet hogy jobban tetszik, de attól még nem feltétlenül lesz szebb is számodra maga a nő.

2016. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon széles a skála. Mindkét szakmában van 90-160 közötti IQval emberek.


Nem a szakmán műlik, ki az okosabb. Egyszerűen másik terület.

2016. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Az èletben elèrt dolgainkat mèg mindig az hatàrozza meg, hogy mennyire vagyunk tökösek ès àllunk ki magunkèrt.

De amúgy kèsz szerencse hogy nincs màr a bölcsödèben karriertanàcsadàs :D nyomasszuk csak a kölköket hàtha depis tutyimutyi felnöttek lesznek :D

2016. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

Van ilyen, hidd el. Kisebbik fiam 4 évesen elméleti matematikus akart lenni. :) Nem vicc. Megkérdezte, hogy van-e olyan szakma, ahol csak számolni kell. Felsoroltunk párat, ő választott. Ez a későbbiekben annyiban változott, hogy inkább az alkalmazott matematika felé irányult, matek tagozatos gimnáziumba járt, most prog. informatikát tanul. Soha nem érdekelte más. Úgyhogy van ilyen.

Persze még változhat a gyerekek elképzelése, új szakmákat ismernek meg, kiderül, hogy milyen készségekben ügyesebb.

2016. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

akkor a kisfiad szerencsés

Viszont az esetek többségében szülői eröltetés van az ilyen jellegű dolgok mögött. Én is programozni kezdtem, "mert azzal jól lehet keresni, csináld fiam", aztán most 27 évesen jöttem rá, hogy én nekem ettől fáj a gyomrom.

Történésznek készülök :D

2016. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!