Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Telefonos ügyfélszolgálatos...

Telefonos ügyfélszolgálatos munkát hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés

Egy nagy magánklinika ügyfélszolgálatán dolgozom kb. 2 hónapja, de már teljesen kikészültem tőle. Alapvetően barátságos természetem volt mindig is, de mióta itt dolgozom, undorodni kezdtem az emberektől.

Szeretném még néhány hónapig kibírni, de úgy érzem, képtelen vagyok tovább tolerálni a bunkó, primitív embereket. Hogy lehetne ezen átlendülni? Nektek hogy sikerült?



2021. jún. 20. 15:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Mint barmilyen hasonlo unalmas, monoton munkat hosszutavon.


Nehezen.

2021. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám, hogy unalmas vagy monoton, arra számítottam. A körülmények, illetve az ügyfelek viselkedése zavar. Mintha ők tennének szívességet azzal, hogy pl. időpontot foglalhatok nekik. Ha valami bajuk van, amiatt is velem veszekednek (ahhoz lusták, hogy írásos panaszt tegyenek). Arra nem hajlandóak, hogy a honlapon bárminek utánanézzenek, betelefonál úgy, hogy "laborvizsgálatra" akar jönni, de azt sem tudja, milyenre, aztán fel van háborodva, hogy ez így nem fog működni. És van néhány üdítő kivétel, de összességében primitívek, és nem tudom, ezt hogyan lehet hosszútávon kezelni.
2021. jún. 20. 15:28
 3/26 anonim ***** válasza:
63%

Akkor kijavitom magam.


Mint barmilyen hasonlo unalmas, monoton munkat hosszutavon, ahol lekezeloen bannak a velunk.


Nagyon nehezen.

2021. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Szedj magneziumot, mozogj valamit es etkezz egeszsegesebben. Elalvas elott neha citromfu teazni is szoktam.

Most ez lehet hulyen hangzik, de miota igy csinalom a dolgokat, sokkal nyugodtabb, kedvesebb tudok lenni a faraszto emberekkel is. Jobb a kozerzetem, igy kevesbe idegesitenek fel dolgok.

2021. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos már a magánklinikákra is csak azok járnak,akik közben tele van vannak lóvéval.


De közben gyökér tuskók és buták,mint a föld.

2021. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Jó napot kívánok


Szeretnék időpontot foglalni laboratóriumi vizsgálatra.

A nap bármely időszakában jó az időpont nekem, kivéve 7 órától 22 óráig.


köszönöm.

2021. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#4, köszönöm a tippeket, kipróbálom!


#5, sajnos nem csak azok járnak, akik tele vannak pénzzel, hanem azok is, akiket már az államiból elhajtottak. Most a vírushelyzet, ill. a PCR és ellenanyag tesztek miatt is eléggé "felhígult" az ügyfélkör.

2021. jún. 20. 15:45
 8/26 A kérdező kommentje:
Meg vannak cégek által biztosított ügyfelek is, akik azt sem olvasták el, hogy mit tartalmaz a csomagjuk, csak jönnének mindenre, aztán velünk veszekednek, amiért a cégük arra nem kötött szerződést.
2021. jún. 20. 15:47
 9/26 A kérdező kommentje:
#6, komolyan szoktak lenni hasonlók is :DDD Vannak 7 óra előtt is vérvételek, de az sem jó, mert korán kelni sem szeretnének...
2021. jún. 20. 15:48
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Nehezen. Mondom ezt úgy, hogy talán egy fokkal nehezebbet csináltam, én telemarkeingeztem, tehát tök idegeneknek kellett valamit eladnom. Mindenhova kívántak. Emberileg tökre megértettem őket, ugyanakkor nagyon nehéz volt elvonatkoztatni, hogy igazából nem rám dühösek, én nem tehetek róla hogy épp őket hívta a rendszer (ők azt hitték, ülök a telefon mellett és én pötyögöm be a számokat, nem egy automata teszi). Őszintén, 3 hónapig bírtam.
2021. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!