Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már olyan helyen,...

Dolgoztatok már olyan helyen, ahol már azért rádszóltak, ha néhány másodpercre megálltál?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy épp csak megálltál, mert valamit át kellett gondolnod a munka kapcsán, vagy hogy beleigyál a vizedbe-üdítődbe, és már rád is szóltak, hogy ne lazsáljál már? A vécére menésért pedig már akár rád is kiabáltak?

Én pont ilyen helyen még nem (Ahol megfordultam, ott legfeljebb akkor szóltak, ha már 5 perce nem csináltál semmit.), de tényleg vannak ilyenek? Néha hallom, hogy mesélik.



2021. jún. 23. 13:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha tényleg ennyi megállásért szólnának, hagymám ott a fenébe azt a helyet.
2021. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
"hagymám" helyett "hagynám", bocsi az elírásért! :)
2021. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%

Volt olyan, igen, ahol 2 mondatot váltottam egy kolléganővel, a főnök pedig azonnal elkezdett vörös fejjel ordítani, hogy nem azért fizet, hogy beszélgessünk.

Nyilván felmondtam, amint találtam másik állást.

2021. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy ez leginkább fizikai munkában fordul elő.
2021. jún. 23. 13:29
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, ez egy irodai munka volt, csupa diplomás nővel. Egyedül a főnök volt pasi.
2021. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam ilyen helyen, állami szektor, irodai rabszolgamunka…rám szóltak, hogy mit képzelek, hogy 2 percig kávézok a folyosón, húzzak vissza az irodába…hárman ültünk egy helyiségben, de kb. egymáshoz sem lehetett szólni, az is baj volt. A kötelezőnek mondott szünet sem volt kb. megengedett…
2021. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%

Műanyaggyár, diákmunka. Nem álltam meg, csináltam a feladatot, de végig hajolgatni/guggolni kellett volna, már nagyon fájt a lábam, ezért leültem. Ráadásul a saját feladatom

mellett segítettem másnak. Amikor ezt észrevették, megállás nélkül csesztettek, gúnyolódtak, hogy “kisszéket ne hozzanak esetleg az úrihölgynek?”

Ugyanitt nem mutatták meg, milyen technikával lehet a feladatot a leghatékonyabban csinálni, de ha kicsit lemaradtam, jött az üvöltözés, megszégyenítés. Majdnem 10 év eltelt, de gyűlölettel gondolok vissza azokra az időkre.

2021. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Étterem, konyha.

Tényleg csak egy kortyot akartam inni, a főnök már fejbevágot hátulról ami éppen a kezében volt.

2021. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Metionin ***** válasza:
100%

7 hű átérzem, az első diákmunkám műanyaggyár volt, velem az volt a bajuk, hogy a 12 órás műszak alatt kb. a 6. órában kimentem enni meg wc-re. Ja hogy szünet, az mi? Diákoknak nem jár.

Másik ilyen amikor egy áruházban takarítottam, még ültek ott ahová épp mennem kellett volna és gondoltam iszok meg wc-zek annyit, erre a tulaj pont jött és rám tépte az ajtót hogy dolgozni vagyok itt, nem iszogatni.

Persze mindkét helyről léptem amint lehetett.

2021. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
8: És ilyet hogy tűrhettél el? Ha énhozzám nyúlna valaki egy ujjal, minimum szólnék a főnöknek.
2021. jún. 23. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!