Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos gyomégető bevált...

Elektromos gyomégető bevált valakinek? Pár másodpercre rá kell irányítani a gyomra és néhány óra múlva elpusztul. Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Olvastam rossz véleményeket, nem azért vannak, mert azonnali eredményt vártak akik kipróbálták. Állítólag csak több óra múlva pusztul el a növény. 650 foknál magasabb hőt nem találtam. Csak a gázos pörzsölő, az 900 feletti hőt állít elő. Gondolom, az azonnal elégeti a növényt.

#elektromos gyomégető hatásossága
2021. márc. 31. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Volt valami eredmény a használat után (akár több órával is)
Nem volt semmi eredmény a használat után
2 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy elektromos gyomégetőm.

Semmire sem jó, mert minden egyes növényhez hosszú percekig kellett odatartani míg végre elfonnyadt.


Gázos az működik.

2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálam működött egy gyengébb verzió is, oda tartottam és utána 30 perc vagy egy óra múlva már hatott is.
2021. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Filmen mindent be lehet mutatni. Olyan ez, mint a sírig tartó nagy szerelem, az is csak a mesékben van.
2021. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos semmit sem ér. A gázláng ad annyi hőenergiát ami kiégeti a gyomot.
2021. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A levelek gyorsan leégnek, de a gyökereket nem képes elpusztítani, újrahajt.
2021. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron leültem egy felfordított vödörre és elektromos 2000 W-os hőlégfúvóval próbáltam a térkövek közti résben kinőtt gyomot meghalasztani. Persze, megy a dolog. Na de sokkal-sokkal lassabban, mint a reklámfilmben. Ha gyökértörzse van, az pedig a földben vagy a térkövek közti résben (ahová a hő már nem hatol le), akkor az bizony újrahajt.
2021. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!