Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik itt valaki vidéki,...

Dolgozik itt valaki vidéki, egyszemélyes kis postán?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni,hogy ahol 8-12-ig és 12.30-16 óráig van nyitva a posta...

Az ebédidőn túl,egyéb esetben is zárva tarthat e az alkalmazott,pl postakocsi miatt?

Kb agybajt kapok az ott dolgozó nőtől.Olyan körülményes és lomha,hogy meg lehetne műteni közben,míg egy csekket feladok.

Ráadásul mikor postakocsi jön, küldeményekkel vagy viszik vissza a lejárt hírlapot,akkor függöny behúz és zárva van, annyira megy az elszámolás.

Ez minden egyes nap így van.

A faluban az emberek tudják ezt a körülbelül tól-ig időszakot, ilyenkor nem is mennek.

Persze,tudom nyugdíjas, közmunkás, munkanélküli ráér,nekik ez belefér.

Én meg ahányszor mennék 10ből 8x beleszaladok.

Ez normális,hogy ilyenkor én várjak 15-30 percet?

Nem vagyok az a vevő meg ügyfélnek mindent szabad típus.

De van egy nyitvatartás,meg munkaközi szünet.

Hasonló helyen dolgozom.

Pénz, ügyfél, beszállítás, millió papírmunka.

Soha meg nem merném csinálni.Igaz eszembe sem jutna.

Itt is figyelni kell sokmindenre.De aki jön a pénzért az munkaidőben van,én is... nyitvatartási időben ne az ügyfél várjon már,mert én átveszek,átadok valamit.

Természetesen elfogadom,hogy ha épp benne van egy elszámolásban ,akkor nem dob el mindent az ember,de akkor kérek egy perc türelmet,de nem a lehúzott roló mögül szólok ki hogy várjál!

Aztán húsz percig megy a diskurálás.

Vagy ez teljesen normális?


2021. jún. 23. 14:37
 1/1 Katona Dius ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Hasonló munkakörben vagyok, tőlem a főnököm is elvarja, higy ha ügyfél jön, dobják el mindent és azzal foglalkozzak.
2021. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!