Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan ütnétek el az időt,...

Hogyan ütnétek el az időt, egy olyan munkahelyen egy irodában bizti őrként ahol ha jön ritkán egy ügyfél csak ügyintézőt kell neki hívni, más dolog nincs, mind ezt 8 órában? Félek hogy unatkozni fogok,. Keresztrejtvényt vigyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 16:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Menj aludni, gyorsan!
2021. jún. 24. 21:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11

Ha arra van igény, hogy külön embert alkalmazzanak arra, hogy figyelje, hogy jön-e valaki, akkor arra van igény. Nem a munkavállalók döntik el, hogy mit dolgoznak, hanem a munkáltatók találják ki, hogy milyen posztra kell nekik ember. Szóval a biztonsági őrök léte a hozzád hasonló "nagyon okos" diplomás emberek miatt van. Egy vezető beosztású kitalálta, hogy ad 240k-t valakinek 8 órai semmittevésért tulajdonképp. Akinek meg volt esze, jelentkezett. Ennyi.


Amúgy véletlen nem az a bajod, hogy rájöttél, hogy sok értelme nem volt végigszenvedni az egyemet, mert kevesebb tudással és kevesebb munkával is lehet elégséges pénzt keresni? Mert én pl megfigyeltem, hogy azon régi osztálytársaim, akiknek még érettségijük sincs előrébb vannak az életben, mint én... De én nem jövök ide köpködni...


Ráadásul mivel ilyen passzív tevékenységről van szó, nem muszály vegetálva a plafont bámulni abban a 8 órában. Az otthoni szórakozási lehetőségek nagy része ilyen munka közben is űzhető. (pl olvasás)

2021. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy véletlen nem az a bajod, hogy rájöttél, hogy sok értelme nem volt végigszenvedni az egyemet,"


Semennyi pénzért nem mennék el pöcsöt hegyezni napi 8 órába. semennyi pénzért. Inkább szakadjak ezerfelé ezer feladattal mint ez a nihil.

Előbb lennék öngyilkos mint ezt a langyos pocsolyában seggáztatást csináljam naponta.

Ezen mit nem lehet érteni fel nem fogom.

2021. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"Akinek meg volt esze, jelentkezet"


Akinek van esze az eleve bizti boynak nem megy el.

Aki oda megy az azért megy oda mert sehova se kell, és itt legalább csak a pöcsét kell lóbálni. Más nem is telik tőle-ha értene bármihez is ott lenne és nem itt.

EZ VAN.

Szar ember a szar helyre.

2021. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
14-es. Jézusom milyen idegbeteg síkhülye kis görcs vagy.xd Mi közöd hozzá kinek milyen munka jön be, vagy mit dolgozik.
2021. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Idegbeteg! Mindenki úgy keresési kenyerét ahogy tudja! Ezért kár volt egyetemre járni, ha ugyanolyan hülye maradtál! Szakadj meg akkor egy gyárban, a szalag mellett, 12 órában minimálbérért, hidd el nem sajnálnánk!
2021. jún. 25. 14:54
 17/23 A kérdező kommentje:
13: Jó látni hogy vannak értelmes emberek még! Köszi :)
2021. jún. 25. 15:03
 18/23 anonim ***** válasza:
Angolul, németül tanulnék, le nyelvvizsgáznék.. Kinéznék magamnak egy normális egyetemi szakot a felvi.hu-n, és tanulnék rá hogy később jobb munkám legyen.
2021. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
19: Igen én is így akarom. Tippek az angol nyelv tanulásához?
2021. jún. 29. 15:30
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvass angolul könyvet:) először gyerekeknek valót. Jegyzeteld ki a szavakat amiket nem tudsz.

Tanuld meg az igeidőket, és hogyan kell használni őket, az rengeteget fog segíteni. Ha dobsz egy emailt üzenetben, átdobhatom az én összefoglalásom.

Ha egyet átveszel, utána keress rá googlen pl hogy: present perfect exercises.

Azokat csináld meg.

Mellette nézz angolul filmeket, és fordítsd le azokat az angol zenéknek a szövegét, amiket szeretsz.

2021. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!