Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan ütnétek el az időt,...

Hogyan ütnétek el az időt, egy olyan munkahelyen egy irodában bizti őrként ahol ha jön ritkán egy ügyfél csak ügyintézőt kell neki hívni, más dolog nincs, mind ezt 8 órában? Félek hogy unatkozni fogok,. Keresztrejtvényt vigyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 16:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Hű, a másodikról az elején azt hittem, hogy intelligens, de pont nem az jött le a válaszaiból. Én is olvasnék és tanulnék, és igen, azért, hogy legközelebb ne kelljen ilyen munkában dolgoznom, de amúgy enm értem, ez miért baj, de azt sem, hogy miért van az, hogy egyes munkakörök rettenetesen le vannak nézve.
2021. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel jobb lenne ha mindenki csak a saját dolgával foglalkozna.. Kinek mi köze van hozzá hogy a kérdező miért a biztonsági őr munkát választotta? Semennyire nem kapcsolódik a kérdéshez. Nem is életvezetési tanácsot kért.

De hogy válaszoljak is a kérdésre szerintem vigyél egy kis memoriahabos háttámasztékot ha nem megfelelő a szék támlája mert nagyon fog fájni a hátad egy idő után ha begörnyedsz. Ritka a jó szék a munkahelyemen. Viccesen hangzik tudom, pedig sok hátprobléma van a sok helytelen ülés miatt.

Másodszor a nyelvtanulásra szerintem is jó ötlet. Igaz higy jó regénybe jobban bele lehet merülni, és akkor se látni se hallani nem fogsz senkit és kirugtak 🙂

2021. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Tanulj angolul és mehetsz őrnek külföldre hogy többet keress, mint akik itt szólogatnak be hogy miért vagy őr.
2021. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!