Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha bosszubol elmondom a...

Ha bosszubol elmondom a muszakvezetomnek hogy egy diaklany a WC bol jött ki egy fiúval, meg zaklat engem direkt idegesit, van ra esély hogy kirugjak?

Figyelt kérdés

Soha nem altam bosszút senkin...

Viszont most úgy érzem itt az ideje

Nem tudom mi lehet nekik ebből, tudom hogy a lány úgy dolgozik ott hogy már csak egy eselye van mert előtte is voltak vele bajok, de nem tudom ez hogy együtt voltak a WC be mennyire számít bajnak egy munkahelyen

Meg bizonyítékom sincs, meg azt nem akarom hogy a fiúnak is legyen belőle baja....

A személyes dolgok hogy direkt idegesit engem , tehát zavar a munkavegzesemben nem tudom mennyire mondható bajnak

Szerintetek?

Az a baj ha ő ott marad én leszamolok, de nem akarok. Öt kell onnan kirugatnom

Megerdemli


2021. jún. 24. 17:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És amugy annyira felek hogy neki megyek.... akkor meg engem egyből kirugnak

Ezt is elkene mondanom a muszakvezetonek nem?

2021. jún. 24. 17:42
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Bizonyíték nélkül bevállalsz egy feljelentést rágalmazásért? Ha van bizonyítékod, bevállalsz egy feljelentést jogosulatlan kép/hangfelvételért?

Ülj meg a seggeden inkább, és ne kavard a szart.

2021. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod bizonyítani, felesleges, a fiút is bajba sodrod.

Azt viszont elmondhatod, hogy zavar a munkavégzésben, ez a munkatársak, főnök számára is észrevehető.

2021. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Biztonsági kamera felvette, hogy bemennek?
2021. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom van e ott kamera

De ha van ott kamera akkor igen

2021. jún. 24. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Inkább beszéljétek meg szóban. Ha nem megy akkor mehet a bosszú hadjárat csak bizonyitékomkal.
2021. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Beszéljétek meg. A legtöbb ilyen nézeteltérés elég piti ügy, nincs akkora súlya mint amit ott helyben érzel. Pár beszólás miatt elvenni valaki megélhetését rosszabb, mint maga a piszkálódás.
2021. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Hat en egy 22 fos csapatot vezetek, de ebben az esetben te lennel sokkal nagyobb bajban, nem a diaklany.

Ha nem fonok-beosztott viszony, akkor alapvetoen maganugy, hogy mit csinalnak, max egy finom celzast kapnanak, hogy igyekeztenek kevesebb idot tolteni a mosdoban.

Te viszont ezzel a hozzaallassal a munkad minosegetol fuggoen siman kaphatnal egy utolso figyelmeztetest vagy megrosszabbat.

2021. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Mert milyen mosdok vannak ott? Nalunk van egy bejarat egy eloterbe, es onnan nyilik kulon a ferfi es a noi mosdo. A kamera max azt latja, hogy az eloterbe egyutt mennek be emberek, hogy onnan ki hova megy, azt mar nem.

De ha hozzam odajonne ezzel egy beosztott, hogy xy egyutt ment be a wc-re valakivel, szerintem kirohognem kb es visszakuldenem dolgozni.

2021. jún. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azóta már nem zaklat meg idegesít téged a diáklány?
2021. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!