Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted akarhat vmit, vagy...

Szerinted akarhat vmit, vagy csak szimpatikusnak tart es kedves? L

Figyelt kérdés

Ha ranezek szinte mindig mosolyog ram és tartja a szemkontaktust is tovább, de nem mond semmit. Meg nem szoktunk beszélni, csak koszonni egymasnak altalaban. Es amikor bementem egy helyisegbe ahol csak o volt, es nekem be kellett mennem kihozni vmit, akkor eloszor viccelodott vmivel es utana vegig a szemembe nezett es mosolygott ram amig ki nem mentem.



Ő 34/F, én 18/L


2021. jún. 30. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Voltmár ma.
2021. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Jajj, a napi apuci kérdés.
2021. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Á, dehogy akar, csak simán ilyen a természete hogy 18 éves lányokra mosolyog, és mélyen a szemükbe néz, meg udvarias velük. Csak simán kedves😄😄😄
2021. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hogy képzelhetsz olyat, hogy akarhat valamit? Ugyan mit akarhatna? 😄😄😄
2021. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Apuci? :D
2021. jún. 30. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha ha én a helyedben 18 fiukat néznék mert 30 nőknek nem jó emiatt.Mert majd 30 és le lépnek a 18 nővel mert te annó 30 férfialra utaztál és egyedül ér véget az életed.Ugyan is a most 18 nem fog veled szóba állni mert te se tetted annó.
2021. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... Ha 16 évesen jól sikerül az egyik randija, akár a lánya is lehetnél🤷‍♂️

Egyébként minden 30-40 éves féfi a fiatal lányokkal jópofizik. Ugyanez fordítva is, gondolom jól esik nekik ha úgy látják hogy még akár egy 18 évesnél is lenne esélyük. Természetesen a normálisabbak nem akarnak semmit, csak a visszajelzés fontos.

18/f

2021. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi 10 even at is tarthat, es sosem fogod megtudni, miert.
2021. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!