Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináltok, ha a munkahelye...

Mit csináltok, ha a munkahelyen egy eddig számotokra szimpatikus kolléga új parfümje nem jön be?

Figyelt kérdés

Ugye ízlések és pofonok. Most nem büdös, ápolatlan, izzadság szagról van szó, hanem parfümökről. Tegyük fel, van egy számodra szimpatikus kolléga, de az új parfümje nem jön be neked. Mit gondolsz róla ezután? Továbbra is szimpatikus marad?

L/24



2021. jan. 10. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Vannak olyan emberek, akik egyszerűen nem tudnak jól parfümöt választani maguknak.

Vagy ajándékba kapta / mintát rendelt belőle és most próbálgatja.

Ez még nem hat ki az illető személyiségére, és nem is jó ötlet ez alapján megítélni.

2021. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Komoly kérdés?
2021. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Totalisan aterzem amit erzel. Tegnap elutott egy SUV és ossze tortem magam. De tudom hogy a te dilemmad meg ennel is sokkal nagyobb.
2021. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Eleg piperkoc aki messzirol buzolog :) Vagy jo kozeli lehet ez a kollega ha megis erzed :D
2021. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem nekem kell, hogy tetsszen.
2021. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy kedvelem, idővel hozzászokok. Tapasztalat.
2021. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok olyan helyen dolgozni, ahol a női munkaerőnek ilyeneken agonizálni van ideje.

Egyébként normális emberek nem szagolgatják egymást és annyira parfümöznek csak, hogy nem eregetnek elviselhetetlen illatfelhőt maguk mögött.

2021. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Az emberiségbe vetett hitem reményében mondd, hogy ez csak troll kérdés.
2021. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmit.
2021. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondolsz róla ezután? Továbbra is szimpatikus marad?"

A véleményem nagyon negatív lesz róla. Csalódok benne, és nem kedvelem utána. Morcosan nézek rá, rövid válaszokat adok, aztán picit utalok rá, hogy hát elég rossz parfümöt választott. Hiába tetszik Bettinek, de nekem nem, szóval Bettinek is utalok majd rá, hogy rossz az ízlése a parfümök terén. Az utalást passzív-agresszívan teszem meg, hogy ne legyek őszinte és egyenes, de ne jöjjön rá senki.


És egyébként, azután hiába tesz akármit. Lehet kedves, lehet jó a személyisége, nem ezek alapján fogom megítélni. Ha meg egyszer megérzem, hogy befingik, lehet a legjobb ember az életemben, ott elszakad az utolsó cérna is. Undorító!

2021. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!