Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mit csináljak? Nagyon...

Most mit csináljak? Nagyon ciki ha a főnökömmel fekszem le először?

Figyelt kérdés
Olyan jól elvagyunk együtt, nagyon jól kijövünk. Haza szokott kísérni és sokat beszélgetünk. Ő tudom hogy már régóta szeretne, látom hogy néz rám simogatja a karom ilyenek. És ő az első akinel érzem hogy én is akarom vele.
2021. jún. 30. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli vagy, akkor mehet vele a szaloncukorkamatyolás.
2021. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nincs senkim, eddig 2 barátom volt de egyikkel sem feküdtem le.

Neki sincs senkije most.

2021. jún. 30. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz

hány éves vagy? ha esetleg diák akkor vigyázz nehogy csak kihasználjon

2021. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csapj a lecsóba, jó szórakozást!
2021. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2021. jún. 30. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Ebből baj lesz.

Én eldönteném a helyedben hogy a pasi vagy a munka a fontosabb. Ha a pasi, akkor felmondanék, keresnék más munkát és utána jönnék össze vele, ha a munka fontosabb, akkor hagynám a francba a főnököt, ebből semmi jó nem sülhet ki.

2021. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem kamatyolnék a helyedben vele én sem, amíg ott dolgozom...
2021. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Igazuk van akik irjak, hogy nem a legjobb dolog fonokkel kezdeni, de te irtad, hogy massal meg nem erezted ezt, lehet megbannad, ha elszalasztanad. Fiatal vagy, ha rosszul is alakulna, talalsz uj munkahelyet, ez lehet a legrosszabb ami tortenhet. Persze nem tudom milyen munkakor, es mennyire szereted a mostani munkad/munkahelyed.
2021. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk így gazdagodott meg egy csaj...szóval nem tartom hülyeségnek,de b..za meg az a gyökér :D
2021. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én inkább attól féltelek, hogy kihasznál ez a férfi. Nem biztos, hogy ha ennyit vártál így kellene elveszítened. Nem azt mondom, hogy a lovagra várj, meg a nászéjszakára, de mi van ha beleszeretsz, közben ő meg nem is akar semmit ezen kívül?

Előbb tisztáznám mit érez, akar-e egyáltalán valamit tőlem. Én is hasonló hibába estem anno, csak nem főnökkel, én azért eléggé megbántam.


Akárki akármit mond, olyannal tedd meg aki iránt nem csak vonzódsz, hanem aki szeret, és szeretsz, különben nem lesz jó...

2021. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!