Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakmát tévesztettem, vagy...

Szakmát tévesztettem, vagy miért ér ennyi kudarc a munkámban?

Figyelt kérdés
Eladó vagyok és egy boltban dolgozom. Pedig a személyiségem alapján eléggé félénk vagyok és nem is szeretek sokat beszélni, hamar elfáradok benne. Azon kívül idegesítenek a csevegések a vevőkkel, nekem valójában teher vevőkkel foglalkozni. Mikor meglátok egyet közeledni a pult fele már undor fog el, de megerőltetem magam. Ha csak árut kell tölteni az megy, az oké. A kassza is oké, mert ott magamnak dolgozok társak nélkül és saját magam vállalom a munkámért a felelősséget, nem kell kooperálni, az is oké. De amikor betesznek húspultba ahol mással dolgozol és 2x olyan kekecek a vevők és még izgulni is kell (nem bírom a stresszt), mert ügyelni kell a húsokra hát... mindig csak a problémák vannak belőle. Most utoljára panasz is érkezett amiben kifogásolták a húsminőségét. Egyszerűen már utálom azt a részleget, meg amúgy az egész vevőkkel való kommunikációt, nagyon fusztrálnak. Én alapvetően egyedül szeretek dolgozni magammal, szerintetek? Mi a megoldás? Erőltessem továbbra is?

2021. jún. 30. 23:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ami fontos: én eléggé érzékeny vagyok a bunkóságra. Más eladókon nem látom a sértődöttséget, de én úgy fogom magam vissza, hogy ne legyek flegma vagy ne látszódjon a viselkedésemen, hogy halálra idegesít a vevő. Már az is sért mikor nem köszönnek csak figyelmen kívül hagynak majd elsétálnak. Nem még, ha be is szólnak...
2021. jún. 30. 23:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tanulj más szakmát, és dolgozz abban. Mi érdekel?
2021. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20. Informatika. Már elkezdtem tanulni, de mellette jó lett volna dolgozni. De már egyre rosszabb. Én nem vagyok elég alkalmazkodó aki nem bírja ki ezeket, vagy tényleg ennyire nem passzol a személyiségemhez?
2021. jún. 30. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
3%

Ez aztán a karrier, boltban eladó?

Ezt mennyi tanulással sikerült összehoznod?

Meglehet ebből élni, vagy anyukádék tartanak még el, és ez olyan mellékes kereset?

vagy van mellette másodállásod is, amiből tudsz rendesen is keresni?

2021. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem említettem karriert, szükség megoldás volt, hogy ne anyukámék tartsanak el. Egyéb?
2021. jún. 30. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok annyira félénk, de ebből egy csomó dolog rám is igaz, valószínűleg én sem maradok örök életemre eladó, válts te is ahogy lesz lehetőséged. Tényleg nagyon sok a tapló bunkó ember, nem sokáig lehet ezt bírni.
2021. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vantel ***** válasza:
32%

Nehezen nyeled le a szolga sorsot, de nem vagy elég ügyes,hogy ne szolga légy, csak elbújnál egy lyukba pötyögni!

Nem bonyolult az ügy,lelki problémák halmaza okozza.

2021. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagynéném 15 éve dolgozik Tescoban, főleg csemege, hús pult, plusz készletes. Ő úgy bírja, hogy nem veszi fel ezeket a dolgokat, illetve olyan frappánsakat tud mondani, hogy vevő észre se veszi, hogy el lett küldve az anyjába, még meg is köszöni. Ha minőségi kifogás van, azt is tudni kell kezelni. A vevőnek igazat kell adni és kárpótolni, aztán, hogy ti hátul hogy rendezitek már más téma.
2021. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!