Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes gyári diákmunkán...

Érdemes gyári diákmunkán részletes panaszt tenni egy alattomos csoportvezető ellen ?

Figyelt kérdés
Többször vegzált, igazságtalanul.Egy rohadék. Nem szoktam minden csipp-csupp üggyel máshoz rohanni, de amit csinál , az tényleg erős indokot ad arra, hogy panaszt tegyek ellene. Már 60 emberrek dolgoztam együtt ennél a gyárnál, mióta ide járok dolgozni és csak neki volt "problémája" velem. Nem vagyok nkei szimpatikus és többször megzsarolt, hogy kéressem át magam máshova.
2021. júl. 3. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tegyél panaszt!
2021. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Ne, mert csak alád tesz mègjobban, megvonatja a bèred egy rèszèt, esetleg ki is rugat...


Az ilyennek megvannak az eszközei arra, hogy a vezetősègnèl mèlyeb benyaljon, az Ő szava szent.


Örülj Neki, hogy megkèrt menj át másik műszakba, tedd is meg.


A főnöknek ne indokold mièrt kèred.

2021. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdemes ebbe belemenni, fogadd meg amit kettes tanácsolt. Ez úgy működik nagyobb cégeknel, hogy a magasabb beosztású vezetők nem fognak az alacsonyabb rangú kisfőnökök, csoportvezetők dolgába beleszólni, amíg egyébként a dolgok rendben mennek. Miért is tennék? Megvan nekik a saját dolguk, nem csinálnak maguknak még több problémát, főleg egy diákmunkás miatt.
2021. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Van náluk anonim panaszláda és anonim üzenetirési lehetőség a hr-nek. Ezért gondoltam, hogy élek a lehetőséggel. Úgy tudom, nincsenek annyira megelégedve vele, mert nemrég van itt és ő is fiatal, szinte korombeli. Nem egy 20 éve ott dolgozó bebetonozott helyzetű kisfőnök.
2021. júl. 4. 12:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Tegyél. Attól mert diák vagy, még téged is megilletnek ugyan azok a jogok, mint a többieket.
2021. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért pontoztok le, tapasztalatból írtam...
2021. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#6 Mert az ide irogató emberek legnagyobb része a saját kis elképzelt világában él, nulla élettapasztalattal osztják az észt olyan dolgokról, amiket talán a tévében láttak. Persze tisztelet a kivételnek.
2021. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Diakmunkan kibirod azt a 1-2 honapot, ne rinyalj
2021. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Attól hogy diák nem jogosítja fel a csoportvezetőt hogy úgy bánjon vele mint 1 kutyával... :(.

Kérdező, sajnálom, ilyen veled remélem máshol jobb helyed lesz. :/.

2021. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ismerős a szitu, én mérnök tanonc vagyok egy gyárnál és az egyik csoportvezető egy sunyi szemétláda, sajnos pont az, akinek a részlegén most tanulok...nehéz ügy..de igazuk van a fentieknek, az ilyenek mindig tudják kinél mivel lehet nyalni, neked is jobb lesz, ha átrakatod magad, mert legalább többet nem kell vele együtt dolgozz. Én sajnos minden második hetet muszály egy ilyen mellett lehúznom még egy ideig...konkrétan ezt a hetet is.
2021. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!