Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amerika, vagy maradás?

Haikon12 kérdése:

Amerika, vagy maradás?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem igazán tudom eldönteni melyik utat is válasszam. Jött egy lehetőség, hogy kiköltözhessek Amerikába, de a mostani munkámat nagyon szeretem. Jók a kollégák, a fizetés sem rossz, de persze kint sokkal több lehetne. Egy ideig egy olyan munkát kellene csinálnom, ami nem épp azon a területen van, ahol most vagyok, és nem tudom, hogy jó ötlet-e ezt mind feladnom amerikáért. Ti mit tennétek.

2021. júl. 4. 06:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha fiatal lennék, és nem kötne ide a családom, mai fejemmel gondolkodás nélkül mennék. Később már kevesebb lehetőséged lesz.
2021. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mennék, ha itt minden OK. A kinti fizetés ott kevesebbet ér, ha lakást akarsz venni vagy bérelni, azt ne feledd.
2021. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Édesem, nem erről a munkahelyről mész majd nyugdíjba és 5 év múlva megunod ezt is. Aztán bánhatod, hogy elszalasztottad a lehetőséget. Kicsit dologozol ebben a más szakterületben, aztán majd keresel olyat, ami tetszik, ba ez nem jön be. Ha már kint vagy, könnyebb váltani. Még melót is adnak, tehát nem mosogatással kell fenntartanod magad az első hetekben. Használd ki, ne maradj ebben a putriban.
2021. júl. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha neadjisten kint valami bajod lesz, az egészségügyi ellátásra rámehet a gatyád is.
2021. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha most nem mész később megbánod.
2021. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%
Mennyél. Vissza se nézz
2021. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Igazából érdemi információ nincs. Most itt nem is olyan rossz, kint meg alapvetően rossz lenne. Aztán, hogy utána mi lesz, arról nincs infó.

Eleve, a kinti több pénzi a kinti megélhetéshez mérten is több? Karrier szempontjából nem zsákutca?

2021. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor menj ha mindent lezsíroztál előtte, például lakhatás, munka. És arra is gondolj hogy ha úgy adódik akkor bármikor vissza tudj utazni Magyarországra. Sokan mentek ki Amerikába álmokat kergetni és pofára estek
2021. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Borsodi morelandosok is emigráltak kanadába nem jött össza. visszaküldték öket.
2021. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen használd ki ezt a lehetőséget.
2021. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!