Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karrier szempontjából Amerika...

Karrier szempontjából Amerika vagy Ausztrália?

Figyelt kérdés
Hol lehet többet keresni szakmával, illetve szakma nélkül? Elönyök, hátrányok?
2019. jan. 8. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hátrányok: egyik helyre sem engednek be téged. Hallottál már az ausztrál pontrendszerről? Hallottál már az USA bevándorlási szabályairól, feltételeiről?
2019. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Első válaszadónál a pont! Semmi esélyed. Jobb is!
2019. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
szakma nélkül hahahhahahaaaa
2019. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van szakmám az egészségügyben, csak kíváncsi vagyok, hogy melyik helyen mi hogy megy.
2019. jan. 8. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti amerikába mennék. Figyelj, keresd fel a nagykövetséget, érdeklődd meg, hogy milyen legális lehetőségeid vannak.
2019. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

magyar stílus, jól húzzuk le aki tenni akar valamit, gratula..


az én ismeretségi köröm először USA-ba ment majd szinte mind áttelepült vagy Ausztrálba vagy Kanadába..


Ausztrália adja a legjobb pénzt de oda a legnehezebb bejutni..VISZONT az egészségügyisekre van igény ott


Idén is voltam kint náluk, csábítottak is, hogy menjek ki de mivel van itthon vállalkozásom és sosem akarnek alkalmazott lenni, én USA-t választanám ha mennék..ott nagyon jók a feltetelek innovatív vállalkozás terén..

2019. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lehet kimenni USA-ba vagy Ausztráliába ha munkaadó keres meg. Szép álmok, mázli akinek sikerül és szeretne is menni. Szerintem mindkét országban elég magasak a juttatások, mindkettő jó választás lehet. Én is inkább USA-t választanám.
2019. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Ausztrália. Amerika egy felhájpolt, áldemokrata szar, valójában az emberek átlag életszínvonala elég alacsony és szörnyen buták is(ez nem csak sztereotípia).


Ausztrália viszont nagyon jó hely, magas fizetés és életszínvonal, gyönyörű tengerpart, kedves emberek. Vannak rokonaim, akik 4 évet éltek Amerikában és 2-t Ausztráliában, az utóbbiból haza sem akartak jönni.

2019. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!