Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozott már valaki külföldön...

Dolgozott már valaki külföldön(mezőgazdasági munkát)?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, kicsit félek belevágni egyedül, viszont sürgősen, rövid időn belül pénzre van szükségem, nem látok más lehetőséget, láttam is egy hiredetést Hollandiába keresnek paradicsomcsomagoláshoz embereket. Kérdésem az lenne mennyire megbízhatóak az ilyen hirdetések? Mennyire megbízható a munka? Milyenek a körülmények?

2021. júl. 4. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Én Olaszországban voltam almát szedni. Volt egy hajcsár velünk munka közben, az hajtott minket, hogy minél gyorsabban dolgozzunk, és lehúztunk minden nap több, mint 12 órát. Szar volt, sose csinálnám még egyszer.
2021. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 csaj tiktokon. AKi ilyen világutazó, és minden országba 1-2 hónapot marad, és általában ültetvényeseken szokott dolgozni 1-2 hónapot amíg ott körbenéz. Ha esetleg szoktál tiktokzni próbálj meg vele beszélni, ha látod biztos tud hasznos infót adni neked. Egy nagyon szimpatikus személyisége van, és szeret segíteni, ha tud. Egyébként, ha lebeszéled azzal aki ezt a munkát mondja, akkor szerintem megéri belevágni, de óvatosan azért. Sok sikert!
2021. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!