Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene tennem, ha mindig...

Mit kellene tennem, ha mindig a gyermekére hivatkozik?

Figyelt kérdés

Pályakezdő nő vagyok, úgy alakult, hogy "vezetője" lettem egy idősebb férfinak. Ez nem nagyon komoly vezetői viszony, csak annyi, hogy ő segít nekem és az értekezleten az ő munkájáról is én számolok be, ha kérdezik.

A heti munkájáról a beszámolót péntek 4ig kértem, de rendszeresen hétvégén vagy pl ma hajnali 3-kor küldte el. Mindig a kislányára hivatkozik. Nekem nincs gyerekem, de úgy gondolom, hogy ez már kicsit bunkóság részéről. Nem egyedül neveli egyébként. Viszont nem tudom mennyire macerás egy alsós gyerekkel az élet. Felajánlottam már, hogy írja a beszámolót csütörtöktől csütörtökig, vagy naponta pár sort, de nem történt változás.

Bunkóság lenne nem elfogadni a gyerekes kifogást?


2021. júl. 5. 07:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkóság. Szimplán tiszteletlen veled. Nem tart a főnökének, mivel fiatalabb vagy. Szerintem legyél vele határozottabb!! Hisz nem egyedül neveli...
2021. júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi köze annak, hogy van egy gyereke ahhoz, hogy megírja a beszámolót a munkájáról? Ezt munkaidöben kellene megtennie, a gyerek meg szabadidö-program.
2021. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem búnkoság, főleg, ha márr alsós. De azért próbálj előtte beszélni vele róla.
2021. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A következő esetnél csak kérdezd meg tőle, hogy mégis munkaidőben miért a gyerekével foglalkozik?
2021. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, mert a gyerek csak kifogás. Ráadásul állandóan. Legyél kicsit határozottabb!
2021. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele határozottabb, kérd tőle, hogy munkaidőben, határidőig küldje el a beszámolóját. Akkor nem lehet a gyerek mögé bújni, másrészt meg ha neked kell őt értékelni az értekezleten le is húzható, hogy rendszeresen később végzi el a kiadott feladatát.
2021. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénteken dolgozott, akkor ez nem lehet kifogás. Ha pont akkor szabin volt, vagy napközben a gyerekét mondjuk orvoshoz kellett vinnie, és el kellett rohannia a munkahelyéről, akkor érthető.

De ilyenek minden héten nem szoktak lenni.

Mondd meg neki, hogy péntek reggel a munkahelyén ez legyen a legelső, aminek nekiáll.

2021. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Csak kifogásnak használja a gyereket és hülyének néz.
2021. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Hopp, valami eszembe jutott? Nem lehet, hogy otthonról dolgozik az illető?

Elvileg ha dolgozik, hát dolgozik, de ha ott sündörög körülötte folyton a kisgyereke, akkor az tényleg zavaró lehet. A munka jellegétől, és a dolgozó személyiségétől függ, hogy ki, mennyire tud ilyenkor koncentrálni a munkájára. Meg persze a gyerekétől is függ, mennyire lehet vele megértetni, hogy apát most békén kell hagyni, mert dolgozik. Viszont, ha másképp nem tudnák megoldani a gyerekvigyázást, akkor a dolgozó sem fogja a főnökének mondani, hogy hadd járhasson be, mert otthon nem tud a munkájára koncentrálni.

2021. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Még ha homeoffice is dolgozik, csak meg kell csinálnia a feladatát, szakítson rá félórát-órát míg megírja mivel foglalkozott. A másik, hogy simán kioszthatod, hogy pihenőidőben, hétvégén vagy éjszaka se zaklasson munkahelyi levelekkel, ha csak nem életbevágóan fontos.
2021. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!