Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom miert foglalkoznak...

Nem tudom miert foglalkoznak ennyire velem?

Figyelt kérdés

Egy kisebb élelmiszer boltban dolgozok egy faluban. Itt mindneki beszél mindenkivel, mindenki tud mindenről. Érdekes mert mikor elsőnek idekerűltem akkor is érdekesnek találtam, hogy 1-2kollega állandóan beszélget ahelyett hogy csinálná a dolgát. Nekem van 4,5 éve párkapcsolatom. Nem járok bulizni mióta együtt vagyunk

Barátaim a suli után eléggé elgge elkoptak. Tényleg nem járok bulizni egy ideje. Es allandoan azzal basztatnak hogy 20 évesen be vagyok savanyodva. Miert nem járok bulizni, miért nem élem ki magam. Ők 20 évesen allandoan mentek. Nemhogy szakítanek a párommal találnék sokkal jobbat. Sosem mosolygok mintba nem lennél boldog. Nem olyan vagyok mint a többi 20 éves. Nem tudom nekik miert ennyire furcsa ha valaki 20 évesen komolyabb. Es miért figyelnek engem hogy én milyen vagyok. A párom miatt eléggé meg komolyodtam igen. Vissza fogottabb lettem. De ez tényleg akkora nagy bajt jelent? Nem értem mi ez hogy soha nem mosolygok. Dolgozni is utálok itt nem tudom mit kéne mosolyogni. Normális hogy ennyire bele szólnak hogy milyen vagyok és mit kéne csinaljak?


2021. júl. 7. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Szoktam velük beszélgetni legalábbis próbálok. Mosolygok is,nem értem mi volt ez a soha nem mosolygok.
2021. júl. 7. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Költözzetek egy szomszédos nagyobb városba, ahol senki nem fog foglalkozni veletek. Én ezt csinálnám.
2021. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De őszinten dolgozni járok oda. Es ha en ilyen vagyok nem tudom nekik ez miért probléma.
2021. júl. 7. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén. Mennyire fogadtad el magad?

Mert általában azok az emberek ilyenek, akik nincsenek kibékülve magukkal.


Bár, tény és való, hogy ilyen kollégákkal én sem lennék boldog.

2021. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Őszintén, az utóbbi időbe elég alacsony az önértékelésem. Mostanaba tényleg nem igazán érzem magam kiegyensúlyozottnak. Nem érzem jól magam a munkahelyen

Itthon se. Es valószínű látszódik. De sok közük nincs hozzá szerintem.

2021. júl. 7. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehetséges, hogy ők is ezt látják rajtad, és segíteni akarnak? Nem kell rögtön mindenkiről rosszindulatot feltételezni. Az igaz, hogy sok közük nincs a dologhoz, de könnyen lehet, hogy jót akarnak.
2021. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Falu... mindenki a más portáján sepreget.
2021. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!