Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális ha nem foglalkozna...

Az normális ha nem foglalkoznak velem a cégek akiknek beküldök önéletrajzot ?

Figyelt kérdés

Úgy eddig a létező összes neten megtalálható buszos cégnek írtam, leírtam ki vagyok meg, hogy 23 évesen pályakezdő, minden papírom megvan és országban bárhol dolgoznék így írtam Nyiregyháza meg soproni cégnek is, kivéve bkv meg ottani Volán, mert Budapest az nem jön be, ott nem laknék.


Most nézem, 30 elküldés van, de válasz nulla, már 1 hónapja. Nem fűztem hozzá nagy reményt mert kezdő vagyok és kéne minimum mondjuk 10 év tapasztalat, de azt nem tudom hogyan kell szerezni. Nekem nincs izomzatom pakolni, így tehersofőr nem lettem, meg futár sem, én normálisan , úgy szeretek menni, hogy nem csapkodják az órájukat. A busz meg max. 70-el mehet így azt bekalkulálják. Voltam egy helyen ahol akkor kaptam meg a napidíjat ha időre odaértem, ha nem akkor csak a minimum 4 ezret kaptam meg, szóval fizut otthonról kellett volna hozni, de én meg pont azért mentem oda, hogy ők adják mert az menőbb.


2021. jún. 14. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai munkaerő hiányban is megteszik a cégek.Ne add fel !
2021. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság ez a módi, még egy automata választ sem állítanak be. Most képzeld el, hogy felsőfokú végzettségű álláshoz még motivációs levelet is elvárnak. Te ott gondolkozol rajta, hogy hogyan jópofizz, utánanézel a cégnek, eltöltesz vele rengeteg időt és még válaszra sem méltatnak.
2021. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazudjál szinezd ki magad müködik
2021. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Buszsofőrnek jelentkezel és nem válaszolnak? Mondjuk én pont a bkkról tudok írni mert budapesten közlekedek, de ott állandóan sofőröket keresnek
2021. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk az arcodból nagyon vissza kéne venni.

Mi az, hogy te késel és még neked áll feljebb, hogy jajj nem fizetnek ki?

Hát tudod, ez így megy. Ja és az a “menőbb” (ilyen dumákért is pofán fog verni valaki egyszer), ha a munkát az előírt időre elvégzed. Nem, nincs hattyúhalála meg dugó volt meg lerobbant a járgány meg atomháború tört ki, ha nem értél oda, nem teljesítetted a feladatot. A megrendelőt csakis ez érdekli, nem az személyes problémáid.

Ja és ne te sértődj már meg, hogy jaj milyen gonoszak, nem kell nekik egy pályakezdő, mikor te vagy az, aki nulla tapasztalattal is lazán válogat. Bp (ahova egyébként a legnagyobb esélyed lenne bejutni, az ottani régiek közül meg sokan költöznek vidékre vagy mennek távolságira) nem kell, mert fujj, nem tetszik, Volán nem kell, mert fujj, az sem, fizikai munka fujj, az neked nem megy, futárkodás, fujj, az se jön be.

Munkáltatóként nekem is az az ember kéne inkább, akinek van tapasztalata, hiszen emberéletekért fog felelni vagy látom, hogy hajlandó dolgozni legalább más releváns munkakörben.

Egyébként meg mondjuk pécsiként azért sem fogsz Nyíregyházára kelleni, mert van elég helyi ember, aki pl hamarabb beér helyettesíteni. Szállással meg nem fognak bajlódni, hogy adjanak neked.

2021. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kicsit át kéne fogalmazni a jelentkezéseidet? Olvastasd át szüleiddel/barátokkal/munkaügyissel hátha valakinek valami feltűnik, hogy mi lehet a hiba, miért nem szól vissza senki.
2021. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a munkaerőpiac is olyan, hogy el kell adnod magad. Úgy tűnik, hogy ehhez a levelezés a te szakmádban kevés. Telefonálj, nyomulj, mert nem csak egy bármilyen melóhely kéne, hanem jól fizető, igényes. Sajna ez ilyen.
2021. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem normális, de ez a magyar HR szintje jelenleg sajnos.

Kisebb buszos cégeknél is próbálkoztál?

2021. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazad van #5 ezek alapján én nem érdemlek munkahelyet. Elnézést a kérdésemért, s azért is bocsánat, hogy idődet pazaroltam.
2021. jún. 14. 10:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Győrben van pl a Gabusz. Azt hiszem adnak szállást is. Keresd meg őket, hátha felvesznek.
2021. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!