Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy nincs logika a...

Normális, hogy nincs logika a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Aki dolgozik, annak van keresete. Vannak olyanok, akiknek a szerződésük határozott időre szól. Jobban bizonyítani akarnak azon a területen, ahol vannak. Mindig máshol szeretnének lenni, nem lehet követni, hogy hol is lennének szívesen. Az apjuk-anyjuk is ott dolgozik. A szüleik felajánlották, hogy 60.000 Ft-ot elkölthetnek úgy, hogy a megtakarított étkezési pénzüket felhasználhatják vásárlásra. Aztán, munka közben, azt hallod, hogy apuka-anyuka ezt vedd meg nekem… Ezzel nincs gond, viszont a saját szüleikkel kegyesek, a társaikat meg értékelik, meg kibeszélik. Akkor mire keresik a pénzt, ha szüleiket használják fel a céljaik eléréséhez?


A másik, hogy nálunk, a szakértők dupla annyi pénzt visznek haza, mint a “tanulatlan” társaik. Magyarán, egy szakértői tudással rendelkezőknek, többet kellene dolgozni, mint a társaiknak, meg minőségi munkát az asztalra tenni. Viszont, legtöbbször, van olyan is, aki csak azt mutatja a környezetének, hogy a “kezében tartja az irányítást. “ Közben, jóízűen pletykál, meg mással végezteti el a melót. Ahol nincs logika, nincs mire építeni.


2021. júl. 11. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést, hogy próbáltam kerek mondatokban reagálni mindenre amit ideömlesztettél. Nyilván ezért hazudok :D


#7

2021. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ha logikusan gondolkozik valaki, akkor ... nem hátráltató"


Ezt honnan vetted? Ez így egyáltalán nem igaz. Attól, hogy valami logikus, még nagyon sokmindent és sokmindenkit hátráltathat.

2021. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó nagy szényen a gyereknek hogy, szülökel dolgozik.Meg beteges is szegény gyereknek soha nem lesz magán élette.
2021. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!