Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Penny-ben a pénztárosoknak...

A Penny-ben a pénztárosoknak (8 órában) van szünet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. A penny egy nagyon rossz hely. Nekem anno diákként azért kellett mennem, mert 1x letöltöttem az ebédszünetemet percre pontosan.
2021. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem letezik hogy nincs.

Biztos van fel es negyed oras is.

2021. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# elvileg van, gyakorlatban nincs. Más boltban is gyakran előfordul, hogy nem tud az ember szünetre menni. Én ma nem voltam szüneten 1 percet se és még így is 1 órát túlóráztam...
2021. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:((

Pénteken megyek munka megbeszélésre de kicsit lehangoló ilyeneket olvasni

Ráadásul nem is csak diákmunkára mennék

Esetleg ha megtudom beszélni 6 órában úgy valamivel kibirhatóbb lenne?

2021. júl. 14. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igen. De ismerőseim is dolgoztak ott és nem sokat bírtak. Nem tudom, remélem nem nekem lesz igazam, de a kereskedelem eleve szívás, főleg a Pennybe.
2021. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

3as

Miért nem álltok ki magatok mellett?

Mi az hogy a szünez miatt túlórázol? Megmondom nem aztán kész. Nem tetszik mész máshova


Amúgy ilyen szolgalelkű parasztok vagytok meg is érdemlietek hogy a kulát hazáig tartogassátok magatokban

2021. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt más 8 általánossal. De valahol igazad van. :)
2021. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A beszélgetés elejéhez hozzászólva;


Gyorsétteremben nekünk se szerették, ha hosszú ideig nyemmegtünk.


Utána szuvenírboltban dolgoztam. Ott megmondták, hogy nincs egy időintervallum ebédszünetre se az, hogy mikor vehetem ki, csak annyit kérnek, hogy ne legyek el sokáig, egyek és menjek vissza.


Ott arra is kitértek, hogy cigiszünetet ne tartsak, miután az első munkanapon x óra elteltével megkérdeztem a főnököt, hogy kivehetek e egy cigiszünetet. Aznap megengedték, annyit kértek, hogy menjek távol a bolttól és ott szívjam el.


A vicc az volt, hogy 1 kivételével az összes kollégám cigizett, amikor nem volt ott a főnök szépen megmutatták, hogy hogyan oldják meg ők. :)

2021. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8orara fel ora szunet jar. ( de le kell dolgozni, nem szamit a munkaidobe)

nem penny, nem elelmiszer, de bolti dolgozo vagyok, ha sokan vannak es kasszat kell nyitni akkor tokmindegy hogy eszel, menned kell kasszat nyitni. Nalunk ha lemegy a sor, mesz vissza enni, a kint toltott idod nem szamit a szunetedbe bele. Karacsonykor igy lesz a fel oras szunetbol 50 perc mert allandoan ugralsz fel kimenni :D

2021. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!