Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mostanában sokat hibázok...

Ha mostanában sokat hibázok egy munkahelyen, akkor mondjak fel?

Figyelt kérdés

Eddig nem szóltak, de én kezdem cikinek érezni már. Az utóbbi hetekben amikor helyettesítettem, 2-3 ember munkáját végeztem, annyira kapkodtam, hogy csomó mindent elcsesztem.

Kínosnak érzem, és a felmondáson gondolkodom.

Kérdés, hogy mit mondjak, mivel indokoljam?


2021. júl. 15. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne pánikolj van egy csomó más munkahely is,ha valami nem tetszik hagy ott a p..ba,ami nem megy nem kell erőltetni,vagy ha elnézik és maradni akarsz akkor meg szard le.
2021. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fizetésemelést kérj, ha már mások helyett is dolgozol.
2021. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mit jelent az elcseszés? Súlyos hibák? Vagy csak apróbb dolgok?

Mindenesetre az hogy 2-3 ember munkáját végzed hetekig egyáltalán nem normális. Ha a főnökség is tud a hibákról, és nem szólnak miatta, akkor én elengedném a dolgot, és én is úgy tennék mintha misem történt volna. Örüljenek hogy 2 ember helyett is te dolgozol.

2021. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem panaszkodnak akkor ne nyúzd magad rahta,próbáld meg a legjobbat nyújtani mint mindig,lehető legjobban odafigyelni.Szerintem emberi dolog hibázni ha már 2-3-szor annyi munkát csinálsz,nagyobb nyomás alatt könyebb hibát véteni.Persze tudom hogy ez neked rossz érzés de emiatt ne dobd el a biztos állásodat.
2021. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj semmiképpen sem. A főnökök szemében is van különbség hiba és hiba között.


Más az, hogy azt látják, hogy dolgozol keményen és apró hibákat elkövetsz, mert több ember munkáját látod el meg az, a azt látják, hogy a magánéleti dolgok elvonják a figyelmedet.


Ha súlyos hibákat követsz el, hatalmas anyagi károkat okozol a cégnek, akkor az elején próbálnak visszarántani, ara ösztönözni, hogy vegyél vissza a tempóból, de apró hibákért nem fognak izélgetni.


Inkább azokat nem szeretik és próbálnak megválni tőlük, akik azért követnek el súlyos hibákat, mert nincs meg a tudások, nem fogékonyak erre a munkakörre, mások dolgoznak helyett,mert annyira nem tud önállósulni - vgy azoka, akiknek meglenne a tudása, mégis súlyos hibákat vét, mert elvonja a figyelmét a Youtube, Facebook vagy a magánéletét beviszi a munkahelyre.

2021. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csináltam szerencsére anyagi kárt. Inkább több apróbb, bosszantó hibát. Elfelejtettem, hogy mit hova tettem. Elírtam számokat stb.
2021. júl. 15. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez bőven belefér ha több ember helyett dolgozol. Ki vagy merülve. Én egy percig nem érezném magam rosszul emiatt. Reméljük hamarosan ki tudod majd normálisan pihenni magad. Meddig kell 2-3 ember helyett dolgoznod?
2021. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmesélek valamit. Egyszer én egy majdnem ezer eurós kárt okoztam a cégnek, mert június helyett júliusi dátumot olvastam és az alapján csináltam a munkát. Tudták rólam, hogy keményen dolgozok és a legjobban teljesítő voltam. Nem rúgtak ki, hanem elmondták, hogy legközelebb figyeljek erre oda. :)


Sőt olyan is volt, hogy egy nagyon nagy emberrel chateltem, akiről nem tudtam, hogy nagy ember és, mivel mellette épp 9 másik ügyféllel is chatben voltam, ezért kb húsz perc volt, amíg informáltam őt és ráadásul valami hülyeséget is sikerült neki beírnom. Ennek egy szóbeli figyelmeztetés lett a következménye, de nem került bele a papírjaimba, nem számított bele az értékelésembe.


Szóval nem kell aggódni, ha azt írod, hogy a tieid nem is nagy hibák.


Nálunk tényleg azokat küldték át cégen belül máshova vagy rúgták ki, akik azért hibáztak, mert a munkahelyen a magánéletüket élték vagy, mert lekötötte a figyelmüket a Face meg a Youtube meg akik nem tudtak fejlődni a többiekkel együtt és a tudásuk hiánya miatt mást is hátráltattak a munkában. Meg egy férfi volt, akinek nagy tudása volt és a munkája volt az élete, de egyszer felb.szták az agyát a külsősök és írt nekik egy levelet nagyon mogorva stílusban. Másnap már csak a cuccait összeszedni ment be az irodába, mert ahogy beért, rögtön hívta is be a manager, hogy azonnali hatállyal kirúgják.

2021. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!