Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány munkahelyetek volt...

Hány munkahelyetek volt életetek során? Az elsőt nehezen hagytátok ott?

Figyelt kérdés
Én lassan itt vagyok 30, de csak egy, valamiért félek otthagyni az elsőt, pedig annyira már nem is érzem jól magam ott. Ti voltatok már így?
2021. júl. 18. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Az én esetemben nem érdekelte őket. És szerintem más esetben sem érdekli őket.

Sosem szabad elfelejteni, hogy a munkáltató mindig a saját érdekeit nézi és a munkavállaló csak egy újabb név a nyilvántartásban.

Más sem foglalkozik azzal, hogy egy-egy munkahelyen miért akkora a munkaerő fluktuáció.

Pedig az ott dolgozóknak sem jó, mert mindig be kell tanítani az újakat és mellette lehet szombaton is dolgozni, mert nincs meg a darabszám.

2021. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3. Helyemen vagyok, 25 vagyok.

Első egy gyár voot, szalagmunka, ezt meguntam kb 3 honap után, elvégeztem egy okj raktáros / targoncás képzést.


Aztán visszamentem ehhez a céghez raktárosnak. Lehúztam 3 évet.


Most váltottam egy másikra, ami undormányul xar.

Rengeteg melo, fizetés meg rossz. Napi 60km ingázás.

Mint utólag kiderült 6 ember mondott fel előttem 1 honapon belul ebben a pozícióban.

A munkatársaim rendesek, csak azért mert ha elmegyek, minden nap 12 órát kellene tolniuk.

3 hónapom van biztosra találni valamit!


Remelem senki sem szívja meg ennyire a helyváltást, mint Én!

2022. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!