Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötelezővé tehetik majd...

Kötelezővé tehetik majd minden munkahelyen (akár gyarakban) az oltási igazolvány szükségességéét?

Figyelt kérdés

Mármint hogy csak az dolgozhat aki bevan oltva.

Aki nem oltja be magát, az munka nélkül marad?



2021. júl. 18. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Hamarosan meg lesz a jogszabály is, hogy kötelezővé tegyék:


[link]

2021. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell engedni a zsarolásnak, ennyi!

Össze vissza hazudoznak, elég legyen most már!

Miért kellett a katonaság is a kórházakba? Hogy ki ne szivárogjon a valóság, hogy igazából fele annyi beteg sincs, mint amiről hazudoznak. Nyár elején érdekes, egy csapásra félreállt a vírus, mert a focit, az érettségit le kellett nyomatni, meg kell az oligarchák nyaralóiba, szállodáiba a vendég. De már hazudják a közelgő negyedik hullámot, majd ősztől megint előrángatják a covid mesét. És a sok birka még mindig csak tűr, hisz, pánikol, tapsikol, oltatja magát a szarokkal és beleegyezően bólogatva, boldigan sétál a vágóhídra.

Ébresztő!!!

2021. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha kötelező lesz, akkor nem fogok dolgozni. Akkor majd eltartanak az oltottak. Én dolgoznék, életerős, munkaképes ember vagyok, de ha ellehetetlenítik akkor így jártak, akkor elmegyek koldulni de rajtam akkor se fognak ki.
2021. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekeket akkarják be oltani arra mennek.Bele se merek gondolni mi lesz pár év mulva az oltotakal.
2021. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!