Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő mire megjön a...

Mennyi idő mire megjön a vagyonőr igazolvány? És mennyibe fog kerülni összességében?

Figyelt kérdés

Nagyon sokféle információt olvastam az interneten ezzel kapcsolatban, ezért itt is érdeklődöm. Komolyan két hónap mire kipostázzák a kártyát?

Tegnap vizsgáztam, és meglett bizonyítványom. Tudom, hogy öt évente újra is kell vizsgázni, meg a kártya is lejár, stb.


2021. máj. 1. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úristen visszatértél???
2021. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de én nem Obi vagyok. Tudom ki az, én meg is értem azt, hogy ezt feltétlezed rólam, hogy ő vagyok, de ő például írni sem tud... Én egy komoly kérdést tettem fel. Most lett meg a személy- és vagyonőri bizonyítvànyom(tudom, idén már csak tanúsítvàny jár érte, de én még tavaly kezdtem a tanfolyamot, öt hónap volt, szóval nekem még bizonyítvány jár). Szeretnék minél hamarabb a szakmában dolgozni, mert nincs munkám, pénzre pedig minél gyorsabban szükségem lenne. Van emellett más szakmám is, és érettségim, jogosítványom is. Egyetemig szeretnék ebben a szakmàban maradni, ha megtehetem. Később szívesen beszállnék pénz és értékszàllításba is. De ez már más történet. Csupán tudni szeretném, hogy tényleg két hónap-e míg megérkezik az igazolvány, meg mennyibe kerül, mert munkanélküliként nem biztos, hogy most ki tudok erre adni rögtön 40-50 ezret, de ha csak olyan 20 ezer forint környékén van, akkor rögtön ki szeretném váltani.

Elég sok dolgot olvastam, volt aki azt írta, hogy 10 ezer, valaki 40 ezret is írt, a várakozási idővel kapcsolatban is sokfélét olvastam. Tudom, most jön az, amit itt gyk-n minden személy- és vagyonőr kérdésnél írnak: ,,Majd a cégek 90%-a nem jelent be".

Van már kinézve állás, a közelben van egy gyár, és oda intézne be egy ismerősöm, szóval ezzel nem lenne probléma.

2021. máj. 1. 23:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Feltételezed*
2021. máj. 2. 00:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Aha milyen fura, hogy egyből ismered Obit...
2021. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
8 éve gyk-zok, minden trollt ismerek, de örülök, hogy neked ennyi örömöd van az életedben, hogy azt bizonyítgasd, hogy én vagyok az...Esetleg, aki értelmes választ tud adni, annak várom a kommentjét!
2021. máj. 2. 09:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem bizonygatom, csak örülök, hogy végre eltűnt az a barom.

Amúgy kérj Obitól tanácsot! A stílusotok nagyon egyforma!

2021. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Majdnem vicces vagy, meg hasznos is, de inkább nevetségesnek mondanàlak.

Akit érdekel egyébként: Voltam bent ma a rendőrkapitányságon, az őrnagy nagyon segítőkész volt. Elintéztem az igazolványt. Összesen 6900 Ft volt, csekken adták ide(de lehet helyben fizetni bankkártyàval is), befizettem, visszavittem. Kitöltöttem a kérelmet, és ennyi. Azt mondta az őrnagy, hogy 3-4 hét múlva érkezik meg az igazolvány (vidéki vagyok, nem Pest megyei, ott lehet kicsit több idő). Be kell majd érte mennem a kapitánysàgra. Kaptam átvételi elismervényt, és azt mondták, hogy azzal már lehet munkát keresni, de munkát vállalni még nem, úgyhogy ideiglenes ebből az igazolványból nem létezik, nem úgy mint a jogosítvány esetén például.

2021. máj. 3. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Kb 2 hét mire megjon 6900ft.

Úgy tudom.

2021. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, a két hét már letelt, még nincs itt. Még ezek szerint 1-2 hét hátra van. Mondta az őrnagy, hogy nem sietnek.
2021. máj. 14. 14:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz vizsgam utána igénylem csak személyes lehet elintézni vagy neten? ;) amúgy sok sikert a szakmaban és tegyük össze a két kezünket h tavaly irat koztunk be így nekünk szakma ;)
2021. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!