Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire figyeljek ha kint szeretn...

Mire figyeljek ha kint szeretnek munkat vallalni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek ugy jarni hogy lehuznak vagy hogy atverjenek a szallassal (Pl. azt mondjak hogy 1 szobaba 1 ember kozbe mikor oda erek tobb emberrel kell osztozzak) stb.

2021. júl. 18. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az adott országban élő magyarok Facebook-csoportjaiban megkérdezed, hogy van-e tapasztalatuk az adott munkaközvetítővel.
2021. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A helyedben én azonnal elmennék az adott város városházára ahol szépen elmondják mi sorban a teendőd. Természetesen kell szállás és be is kell jelentened magad.

1 szobás lakások is vannak, de szerintem egy 2 személyes szobában hivatalosan csak 2 ember lakhat. Hiszen valaki tulajdona az a lakás te pedig 200-300 eurót biztosan fogsz arra költeni, hogy ott lakj. A tulaj sem akarja, hogy lelakják a lakásokat.

Ha spórolsz akkor biztosan találsz 600-1000 euró között privát lakást csak ugye kell kaució és szerződés.


Kell egészségügyi biztosítás is...

Bárcsak mi is azonnal a városházára mentünk volna, így még 8 hónap után is derülnek ki új információk. Például, ha betegek vagyunk, akkor nem csak melóba kell vinni az igazolást, hanem el kell postázni még a biztosítónak is....

Mostmár mi is okosabbak vagyunk. 🙂

Imádom ezt a magyar mentalitást, mint #2.

Kérdező, jogodban áll dönteni az életedről.

Nem a külföldön dolgozó magyarok hibája Mo. helyzete, ami egyre inkább csak veszélyesen élhetetlen.

A magyaroknak miért csak Magyarország létezik? Miért kötelező ott lakni?

Mert itt "élned halnod kell". Eleve a magyar himnusz is egy könyörgés... Meg kellene változtatni. De nem csak ezt, hanem a magyarországi körülményeket is.

Ha Magyarország élhető lesz nagy esély van rá, hogy mi is vissza megyünk, hiszen haza szeretők vagyunk.

De hogy lakjunk ott addig ameddig csak "elüldözik" az embert.

Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

Nem hallottad ezt még #2?

2021. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2-es

1. Latom a baromsagodat kisbetuvel is

2. A "hazaarulot" egybe kell irni

3. A "hazaarulo" szo definiciojat sem ismered

Kovetkeztetes: Egy idiota vagy

2021. júl. 19. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért igazán kijavíthatnád... Számomra ez sértő bár törölték a kettest, most én vagyok a kettes 😔
2021. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valoszinu nem rad ertettem.

Aki hazaarulonak nevezett annak irtam, o akkor a masodik valaszolo volt.

2021. júl. 19. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Látom nagyon ki van a tököd, mi a baj?
2021. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, ha kint szeretnél munkát vállalni, hogy ne legyél bent!
2021. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

4: Nem lehet kommentet szerkeszteni.


6: Megjelent egy külföldre menő magyarokat gyűlölő, hazaárulózó.

2021. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy o is latta ennek a szemelynek a kommentjet mert a valaszaban irt az akkori kettesrol, de valamiert magara vette. Meg privatban is irt nekem errol. Viszont ha tudta hogy nem neki írtam miert sertodott meg lol? Nem ertem nehany ember hogy gondolkodik.
2021. júl. 20. 10:23
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Emberek ne segítsetek neki, meg sem köszöni. Hálátlan.

Bezzeg a kettest tudta szídni, benne is csak gyűlölet van.

Nem kell itt semmit szerkeszteni, annyi választ lehet írni amennyit az ember akar.

Kérdező oldd meg magadnak.

2021. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!