Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm elmegy a munkahelyről, egyedül fogok maradni. Amit eddig szerettem a munkám során, már nem szeretem. Nem a munkáról szól az egész, hanem a pénzről. Sok olyan alkalmi munkavállaló van, aki bárkit, ügyesen tud helyettesíteni.Szerencsére, a szabikat is úgy intézik, hogy ne kelljen azzal a területtel sokat foglalkoznom. Nekem is máshova kellene mennem?
2021. júl. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed már jól magad, akkor vàlts te is, ha most az egész csak azon múlik, hogy a legjobb barátnőd is lelép, de azon kívül jó minden, akkor maradj. Az előző munkahelyemet én is csak úgy viseltem el, hogy velem volt egy üzemben a legjobb barátnőm, nélküle még kibírhatatlanabb lett volna az a hely is.
2021. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát legalábbis kezdj el álláshirdetéseket nézegetni, simán lehet , hogy látsz valami szimpatikusat.
2021. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!