Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen hogy kell viselked...

Munkahelyen hogy kell viselkedni a csinos kolleganőkkel csúnyaként?

Figyelt kérdés

Ha véletlen munkába menet pont egyszerre kanyarodunk be a sarkon vagy egyszerre érünk a lifthez totál tanácstalan vagyok. Elég külső-soviniszták a nők ezért a lehető legrövidebbre fogják a nekik nem tetsző férfiakkal. Így nem tudom mit tegyek amikor a sarkon egyszerre fordulunk be, odaköszönjek, megkérdezzem hogy van, hogy ne tűnjek bunkónak, vagy idegesítőnek fogja találni azt, hogy hozzászólok és /vagy azt fogja gondolni, hogy próbálkozok nála amiért majd a pokolra kíván.


Hogy kell kezelni egy ilyen helyzetet?


2021. júl. 19. 10:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Köszönj. Kívánj jó reggelt/napot/estét. Engedd előre.

Ennyi.

2021. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Köszönsz és kész.Otthon meg polírozod rájuk a bohócot:).
2021. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Az alapvető udvariasság nem külső függvénye, az azért elég súlyos amikor már erre is kivetíted a frusztrációid.
2021. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

3-as nőként írom hogy van igazság az elkepzeleseben. Nyilván azért tette fel a kérdést mert szeretné megtalálni az egyensúlyt az udvariasság és a tolakodas között.

Szerintem is magabiztosan mosolyogva koszonj rajuk, és ennyi. Ma már mindenki kezében ott az okostelefon, egyszerűen csak olvasgass mellette a liftben. Vagy legyen a kezedben egy üveg asvanyviz, amiből írhatsz egy kortyot, vagy egy könyv aminek a borítóját tanulmanyozod. Én ilyesmiket fejlesztettem ki magamnak hasonló szituációkra.

2021. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Elég ha köszönsz, nem kell beszélgetni
2021. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, incelkék, nem mindenki veletek foglalkozik lépten-nyomon. Lépjetek ki a kis körből, amit a világnak gondoltok.
2021. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

6


Ez mit jelent? Nyírjuk ki magunk?

2021. júl. 19. 11:30
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez nem incel onsajnaltato kerdes, bár persze az igaz hogy nem a nők külső fetisisztak hanem úgy mindenki.
2021. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
34%
Én is csúnya férfi vagyok, de max egy hellót odavetek foghegyről. Nálunk is sok a csinos szép nő, de én biztos nem fogom hízlalni az egójukat. Tüntetőleg rájuk sem nézek, mással foglalkozok, telefon, iratokba bámulás ilyesmi,vagy hátat fordítok. Így nem röhöghetnek, vagy szánakozhatnak rajtam, hogy csorgatom a nyálam és szexuális zaklatással sem tudnak megvádolni, mint az egyik kollegámat.
2021. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

2


Na persze. Mert felizgat majd egy olyan nő aki megvet olyasmiért amiről nem tehetek. Inkább undorodom az ilyenektől, mintsem “polírozzak” rájuk. Ráadásul vannak annyira beképzeltek, hogy azt gondolják minden csúnya pasi rájuk csorgatja a nyálát.

2021. júl. 19. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!