Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen hogy kell viselked...

Munkahelyen hogy kell viselkedni a csinos kolleganőkkel csúnyaként?

Figyelt kérdés

Ha véletlen munkába menet pont egyszerre kanyarodunk be a sarkon vagy egyszerre érünk a lifthez totál tanácstalan vagyok. Elég külső-soviniszták a nők ezért a lehető legrövidebbre fogják a nekik nem tetsző férfiakkal. Így nem tudom mit tegyek amikor a sarkon egyszerre fordulunk be, odaköszönjek, megkérdezzem hogy van, hogy ne tűnjek bunkónak, vagy idegesítőnek fogja találni azt, hogy hozzászólok és /vagy azt fogja gondolni, hogy próbálkozok nála amiért majd a pokolra kíván.


Hogy kell kezelni egy ilyen helyzetet?


2021. júl. 19. 10:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

Úgy érzem, te erősen gátlásos vagy és önbizalomhiányos...


Semmit nem gondolunk bele, ha valaki a kollégáink közül ránk köszön mosolyogva és a hogylétünk felől érdeklődik. Jó, a hogylétet nem kell folyton firtatni, elég egy köszönés. Kivétel nélkül mindenkivel ugyan úgy igyekezz érintkezni, akkor nem lesz pletyka, hogy Icukára hajtasz, mert Marikára nem mosolyogsz olyan szélesen.

2021. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21


Nem vagyok önbizalomhiányos, csak ha majd leszel csúnya akkor megtudod mennyire komplikált dolog emberek közé menni, és elérni, hogy ne kelts feltűnést, ne okozz közmegbotránkozatást, de ugyanakkor ne is hagyd magad emberi méltóságodban megalázni és mások lábtörlője lenni. Nagyon komplikált a dolog csúnyaként. De csak emberek között. Amúgy jól elvagyok magamban.

2021. júl. 19. 12:54
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Normális munkahelyen nem kellene, hogy számítson a külső, ott munka van és kész. Nem szabad túl sokat belegondolni, köszönsz, visszaköszön, ha nem bunkó. Nyugodtan megkérdezheted azt is, hogy hogy van, hogy megy a munka. Ebben semmi gáz nincs. Amiről te írsz, az max.középiskolában fordul elő, de ott is gáz.
2021. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

"csak ha majd leszel csúnya akkor megtudod mennyire komplikált dolog emberek közé menni"


Miért lennék majd csúnya??? :D


Neked mi a csúnyaságod? Megégtél? Leesett az orrod? Bucira vertek? Elcseszték a plasztikát a ráncfelvarrásnál?


Igenis önbizalomhiányos vagy. És még nekem is jósolgatod, hogy majd csúnya leszek... Hát kössz. Tanácsot adtam, te meg osztod az észt, úgy hogy nem osztod meg előzetesen a bajod, csak "csúnya" vagy. Megérdemled amit kaptál.

2021. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

24


Nem jósolgatok. Akkor értsd úgy, ha lettél volna valamikor csúnya akkor tudnád miről beszélek.


Most menjek bele részletekbe? Az arcszerkezet, arc a gond. Nincs mit részletezni, van aki ott van arcban van aki nincs. És ez határozza meg mennyi tiszteletet kapsz a környezetedtől.

2021. júl. 19. 15:01
 26/35 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, én nő vagyok és nálunk a munkahelyen a férfi kollégáim kb fele elég pocsékul néz ki, mégis nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk, röhögcsélünk. Eszembe sem jutna, hogy ne köszönjek nekik vissza sőt van hogy előre köszönök vagy integetek nekik.


Azoknak nem köszönök, akik bunkók. Pl van egy elég helyes srác, aki kőbunkó. Nagyon taszító a kisugárzása, valszeg az apja valami orangután volt és attól leste el a szociális skilleket. Na hát őt levegőnek nézem.

2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

26


Hm akkor lehet, hogy én is csak bunkó vagyok és nem csúnya…

2021. júl. 19. 16:28
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem vagy ronda, csak előre vetíted, hogy az emberek bunkók lesznek veled, így a biztonság kedvéért te is inkább bunkó, lenéző, elutasító vagy másokkal. Ők ezt megérzik és emiatt nem mernek feléd közeledni.


Még ha rosszul is nézel ki tényleg, emiatt akkor sem lesz veled egy normál felnőtt ember undok. Kivéve, ha tényleg vmi hülye infantilis fsz az illető.

2021. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Én férfiként az egyik ilyen szépséggel (munkatársnő) összerúgtam a port egyszer, majd utána megbeszéltük a dolgokat, és megállapodtunk, hogy köszönünk egymásnak, ennyi.

Nem csípem a "small talk"-os fölösleges szócséplést, így ez elég. Szerintem elég, nálad is, ha köszönsz nekik, előre engeded, ha kell valamiben segítesz neki (pl.: zsebit adsz neki), és ennyi.

2021. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Jol ertem a problemat, te csunya ferfi vagy, ezert normalisan, kollegakent sem tudsz beszelgetni a nokkel a munkahelyeden? xD

Nem tudom, en nem nezek MINDEN ferfira ugy, hogy osszejonnek-e vele vagy sem, igy az esetek 96%-aban tok lenyegtelen az illeto kulseje. Rengeteg kollega-haverom van, akik nem jonnek be, ettol meg beszelgetunk. Aki elkezd nyomulni, azt lerazom, de egy szimpla beszelgetes meg nem nyomulas. Szerintem kicsit tulkomplikalod a dolgokat.

2021. júl. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!