Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik Zara, Bershka ilyesmi...

Akik Zara, Bershka ilyesmi helyeken dolgoznak, azok miert hiszik azt hogy nagy meno emberek?

Figyelt kérdés

1 Konkretan kb ugyanannyit kapnak mint egy tescos arufeltolto

2 Egyik bolt sincs valami elit Gucci szinten

3 Akármikor bemegyek (foleg Zara) szet van cseszve az osszes ruha, le vannak dobalva stb. Nem ez a dolguk hogy a boltot rendben kene tartaniuk?


Felreértés ne essék, találkoztam mar jo par nagyon kedves lannyal es fiuval, akik kiszolgaltak, de sokszor volt flegma eladókkal is dolgom. Miert hiszik magukat nagyon elitnek, mert pl H&M helyett egy Zaraban dolgoznak?


2021. júl. 19. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

10. szerintem csak véletlen fogtad ki ezeket, pont a Sinsayban többször is voltak baromi bunkó csajok az én esetemben.

De mint írtam, biztosíthatlak, hogy aki a Zarában dolgozik, ugyanúgy a legkevésbé sem büszke magára, mint ha a Mekiben tolná neked a sültkrumplit.

2021. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a baratnom miatt alatudom tamasztani a tapasztaltakat. Zaraban dolgozott, ahol mindenki baromi felszines es semmitmondo ember volt. Megvolt nekik tiltva hogy az uzletben a maganeletukrol beszeljenek, vagy akarmirol merthogy a “brand” meg a marka. Kozben meg kiszurtak a szemet 140 ezerrel...es a tarsasag se volt jo

Egyszoval baromi felszines munkahelyek, nyilvan uzlet uzlet kozt is vannak kulonbsegek de amit o kikapott megtestesiti a zero eletkedvet, nem csodalom ha bunkok. Nincs az a penz hogy ilyen felszines helyen dolgozzak

2021. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem eleve ilyen embereket vesznek fel. Mar nem emlekszem, hogy ismeros meselte-e vagy olvastam valahol, de a lenyeg, hogy no dolgozott valami nagyobb marka boltjaban, es lecsesztek a fonokok, hogy tulsagosan mosolygos, ez nem illik a profiljukba xD
2021. júl. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert az ő szintjükön az egy menő márka, ezért azt hiszik, hogy ők is azok. Nem hiszem, hogy ezt nagyon túl kellene bonyolítani
2021. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ennél már csak a szoláriumok a jobbak😄
2021. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
12, elhiszem, hogy kevés a pénz, de máshol is. Emiatt nem az eladokkal kell bunkonak lenni. Nem kotelezo ott dolgozni. En ahol voltam ott a csajok mindig olyan belemelyedve tudtak beszelgetni a múltkori bulirol meg ki kivel dugott stb, hogy a munkájukat el is felejtik vegezni mindig. Talan ezert parasztok a főnökök veluk, mivel a munka nincs végezve es all a retek a boltban
2021. júl. 20. 23:36
 17/18 A kérdező kommentje:
Eladók helyett vevőkkel, bocs
2021. júl. 20. 23:39
 18/18 anonim ***** válasza:

Spirituálisan fejletlenek.

Az ilyen emnerek az alsó 20%.

2021. júl. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!