Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Hatvani Bosch-ba tényleg...

A Hatvani Bosch-ba tényleg felvesznek szinte akárkit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy beadod az önéletrajzod és szinte fel is vagy véve, ha van legalább érettségid. Igaz ez?

2021. júl. 22. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen gyárakban igen nagy a cserélődés a körülmények miatt, simán el tudom képzelni.
2021. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkit felvesznek aki épp nincs kómában.
2021. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Pont olyan is a hely...
2021. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Párom ott dolgozik, mesélte, hogy mikor ő jelentkezett oda pár éve, akkor még vizsgáznia is kellett, meg nagy szelektáltak az emberek között.

Most meg annyira munkaerőhiány van, hogy bárkit felvesznek.

2021. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Bármelyik boschba...
2021. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Legtöbb gyár ilyen. Én gyárban dolgozok kb 8 éve.

Akkor még teszt volt meg tényleg csak a normálisakat vették fel.

Most meg akinek van két keze, két lába azt felveszik. Nagy a fluktuáció

2021. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 indaboy válasza:
100%

Folyamatos a felvétel, mert van fluktuáció. De mostanában nem a Bosch állományba kerülnek az újak, hanem külsős munkaerő közvetítő cég(ek)hez, ahonnan majd átveheti az anyacég, de ha valakivel nagyon meg vannak elégedve, akkor nyilván ez hamarabb megtörténik.

A mi részlegünkön 3 hónap a próbaidő, addig 8-16:30 között kell(ene) dolgozni, ez most a héten kezdett dolgozóknál ez csak 2-3 hét, és kerülnek folyamatos 4 műszakba (4 nap 12 óra éjjel, 4 nap pihi, 4 nap 12 óra nappal, 4 nap pihenő, és így tovább).

Gondold meg, ha kicsit beszélsz angolul, és nincs gond a 3 műszakkal, akkor inkább P&G Gyöngyös. Jobb az előre lépési lehetőség, és nem a nyelv hosszúság számít (mint a Bosch-ban sok esetben látható)

2021. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És 4 műszakban egy gépbeállító fizetése kb mennyi?
2021. júl. 23. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit felvesznek a sorra. Gépbeàllítónak kell egy kis ész, talán valami szakma is(érettségi nem kell feltétlen). Egy gépbeàllító általában nem keres rosszul, talán meg lehet neki a 300 körüli nettó. Legalábbis kollégám Dunántúlon, a határnál 300k felett keresett. Ez meg csak Hatvan. És a másik Bosch környékének élek, és ez sem álomhely ahogy hallom, de a hatvaniban is volt haver(igaz soron), és azt mondta katasztrófa az is.

Egyébként a gépbeàllító meló nem mindenhol olyan stresszes, elég sok szabadidőd van, ha jó helyen vagy. Sok helyen még aludni is tudsz éjszaka.

2021. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy a Bosch-nál az elvárások a csillagos egekben vannak.
2021. júl. 24. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!