Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Hatvani Bosch-ba tényleg...

A Hatvani Bosch-ba tényleg felvesznek szinte akárkit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy beadod az önéletrajzod és szinte fel is vagy véve, ha van legalább érettségid. Igaz ez?

2021. júl. 22. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mocskos, retkes putri hely. Miért lenne az egekben az elvárás? Én a miskolci Bosch-tól élek nem messze, ha írástudatlan vagy is felvesznek. Rengeteg ismerősöm dolgozik ott, például volt gimiben egy osztálytársam, aki kibukott. Azóta is nyolc általánosa van, és ott irodista. Kb ennyi az elvárás, semmi.

A győri Audiban, na ott van elvárás. Oda engem sem vettek fel még betanított munkára sem, pedig van három szakmám, beszélek angolul, van jogsim, stb. Idióta indokra hivatkozva utasítottak el.

2021. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es: sok helyen az is baj ha túlképzett vagy.

Nekem volt ahol konkrétan megmondták, hogy ennyi szakmával és angol nyelvvizsgával nem vesznek fel, mert garantálható, hogy pár hónap múlva elmegyek és nekik kb fél év betanítani rendesen a gépbeállító munkára úgy hogy egyedül is tudjak mindenhol dolgozni.

2021. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10


Mérnöki állások esetében valóban.

Sőt, vissza sem jeleznek általában.


(budapesti Bosch)

2021. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát én a mérnöktől nagyon távol állok.


Engem a gépbeállító érdekelne.

2021. júl. 24. 21:09
 15/16 anonim ***** válasza:

Annak szerintem biztos felvesznek.


De vigyázz, ha nagyon könnyen, gyorsan felvesznek, valószínűleg nagy a fluktuáció, ergo sz@.r munkahely a Bosch.

2021. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Itt Nógrád megyében kb a legszentebb gyárnak tartják. Oda akar mindenki bekerülni.
2021. júl. 24. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!