Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi flört, de miért?

Munkahelyi flört, de miért?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi kollégám elég feltűnően flörtöl velem, mióta a cégnél vagyok (kb.1,5 éve). Pl. folyton megdícséri a külsőmet, szerinte jó nő vagyok és be is jövök neki, ezt tőle tudom, illetve látom is rajta.


Részemről egyébként szimpatikus a pasi, egész helyes is, viszont, ha jól tudom, van barátnője, elég régóta. Mi értelme így a flörtölésnek?



2021. júl. 23. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nincs abban semmi, én is flörtölök olyan nőkkel, akiktől nem akarok semmit. Neked nem esik jól, hogy vonzónak találnak, egyszerűen csak úgy, hátsó szándék nélkül?
2021. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, örülök is neki, csak nem sok értelmét látom. Ha nekem lenne párom és ezt csinálná, nem lenne túl őszinte a mosolyom...
2021. júl. 23. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Embertípus függő, valakinek ez nem nagy dolog, valakinek meg a világ legnagyobb árulása. Én is imádok flörtölni a férfiakkal, szeretem ha tetszek másoknak is, adom a jeleket rendesen, mégsem csaltam meg soha a férjem, nem is tervezem.
2021. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A paaik ilyenek legalábbis jó sokan közülük.Attól hogy van barátnője még nézelődhet,úgy van vele.Az a baj ezzel hogy sok esetben a nézelődésnek megcsalás a vége,ismered a mondást hogy addig jár a korsó kútra míg el nem törik mert egyszer flörtbe keveredhet olyan nővel is akivel nem bírnak majd magukkal ha érted hogy mire gondolok ugyanis nem mindenki olyan mint te és nem érdekli őket hogy van barátnő hanem ugranak rá a pacekra amiből aztán jó nagy cirkusz kerekedik ha kiderül.Semmi értelme igazából a flörtnek amit csinál,lehet úgy van vele ha összeveszik a csajával akkor van egy tartalék játékos
2021. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme? Lehet, hogy ő ilyen, nem akar semmit. Lehet, hogy le akar feküdni veled. Attól, hogy van párja, még előfordulhat, biztos hallottál a megcsalásról.
2021. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak ilyen a természete.

Hölgy kollégáknak én is meg szoktam dícsérni az új ruhájukat és frizurájukat.

Nem szeretnék tőlük semmit de látom, hogy örülnek neki.

2021. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Tisztázd vele, hogy van-e barinője, ha van, akkor szembesítsd vele, hogy inkàbb csak vele foglalkozzon.
2021. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7, pontosan egyetértek.


Azóta sikerült kiderítenem, hogy legalább 5 éve van barátnője, csak nem igazán említi a nagy közönségnek, facem sincs kint neki. Mondjuk nem tudom, hogy milyen lehet ez a kapcsolat, én mindenesetre nem szeretnék a része lenni, ha értitek.


A legegyszerűbb az lesz, ha szépen leépítem, flörtölgessen mással...

2021. júl. 24. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Legyél vele távolságtartó, egyből lekopik, ha nem vagy vevő rá.

Én olyankor azt szoktam csinálni, hogy összeráncolom a szemöldököm jelzésként, hogy ez már túl sok.

2021. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!