Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Labdajátékot játszó lányokkal...

Labdajátékot játszó lányokkal lehet beszélgetni meccs után?Meg lehet várni őket?

Figyelt kérdés
Most mindegy hogy női foci,vagy kosárlabda,vagy röplabda,vagy kézilabda,engem az érdekel hogy a meccs után lehet beszélgetni a lányokkal?Akár randira is el lehet hívni őket?Elvégre szurkoló vagyok,hozzásegítem őket a győzelemhez.

2021. júl. 25. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy pont egy kézilabda csarnok mellett lakom,ahol fiúk és lányok is játszanak.De ritkán járok csak be a meccsekre, általában dolgozok amikor a meccsek vannak.
2021. júl. 25. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meccs után mennek az öltözőbe, oda ugye nem mehetsz. Utána mennek haza. Szóval nem tudom, hol tehetnéd, ami nem zaklatás. Esetleg ha van valami találkozó.
2021. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elvégre szurkoló vagyok,hozzásegítem őket a győzelemhez."


Lehetsz bármilyen lelkes hajrázó, egyáltalán nem ezen múlik :)


Amúgy szerintem ilyenkor örülnek, ha végre tudnak szusszanni, inni, átöltözni. Nem hiszem, hogy túl nagy szerencséd lenne.

2021. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert "hozzásegíted a győzelemhez" (amúgy nagyon pici százalékban, jólesik a szurkolás, de a képességek és adottságok sokkal fontosabbak) attól még nem tartozik neked semmivel, randival pláne nem.


A meccs amúgy baromi kimerítő, kétlem hogy pár pacsin, "jók voltatok - köszi a szurkolást" szóváltáson kívül lenne energiájuk és kedvük többre.

2021. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,nem tudom hol mennek ki,több helyen is ki lehet menni.Ott várnám őket a főbejáratnál,ők meg lehet a hátsó kijáraton mennek ki.
2021. júl. 25. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én másodosztályban játszottam, nálunk alap volt, hogy meccs után pár perc beszélgetés volt az ismerősökkel a pálya szélén, fürdés után meg többnyire csapatos buli.

De ilyen ismeretlen megvár, hogy leszólítson, elég fura lett volna.

Ahogy írták előttem, nem azon múlik, hogy te mekkora rajongó vagy. Ugyanolyan emberi kapcsolatfelvétel, mint bármelyik más.

2021. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 és ezeken a beszélgetéseken a pálya szélén nem volt olyan hogy elkérték a számod?Vagy randira hívtak?
2021. júl. 25. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így visszaolvasva, nem jöhetett át, hogy pasi vagyok...

Egyébként igen, az első barátnőm szurkoló volt. És más is szedett össze így csajt. De nem jellemző. Ez egy vidéki kisváros volt, a meccseken pár száz fő szokott lenni maximum, így nem voltak ismeretlenek teljesen egymásnak az emberek. Ráadásul ez a bővebb társaság nagyjából hasonlóan, hasonló helyen szórakozott, még ha sok ismeretség csak felületes is volt. Így az csak egy részlet volt, hogy ott volt a meccseken is.

Ha egy elsőosztályú meccsre kimész, ahol több ezer szurkoló van, ott szinte semmi esélyed.


#6

2021. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A csarnokban,ami mellett lakom,első,másod és harmadosztályban játszó lányok is vannak.Sok lány jár oda.
2021. júl. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!