Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszben legtöbbször maximum...

Teniszben legtöbbször maximum 3 meccs van és vége. Viszont láttam néhányszor h pl 3-0 vagy 3-1-ig mentek el a játékkal. Miért van ez? . úgy értem ha pl 2-0ra már vezet miért játszanak tovább?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 19:53
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
34%
3 nyert játszmáig játszanak (a férfiak legalábbis). 2-0-ról még elképzelhető egy 2-3-as fordítás. Ritka, de nem lehetetlen.
2017. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na pl pont ez...2-0 akkor miért folytatják?
2017. nov. 13. 23:46
 3/5 MrPifta ***** válasza:
Vannak tornák, ahol 2 nyert játszmáig játszanak, és vannak tornák (Grand Slamek, David-kupa) ahol 3 nyert játszmáig játszanak. Te az eredményben egy ilyen tornát láttál.
2017. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2017. nov. 14. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Australian Open, French Open (Roland Garros), Wimbledon, US Open, Davis Kupa (nemzetek közötti verseny) - ezeken 3 nyert szettig mennek a meccsek.

A többi tornán kettő nyert szettig. Nőknél mindig két nyert szettig megy.

2017. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!