Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak amiket...

Milyen munkák vannak amiket itthon tudok végezni?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt érzem nem szeretnék emberek között lenni. Szeretnék csak itthon lenni egy darabig.Rendbe akarom tenni a lelkem. Olvastam már itt hogy valami talált olyan online munkát amivel egy átlag fizetést elér egy hónapban. Tudnátok nekem segíteni ebben? Teljesen magam alatt vagyok és minden bajom van ha ki kell mennem itthonról.

2021. júl. 26. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Könyvelő vagy annak segédje de ahoz először tanulni kell ami nem egy hónap vagy egy év szerintem.

Esetleg ha tudsz valamilyen idegen nyelven akkor fordító,nyilván meg kell találni azokat az ügyfeleket vagy cégeket akik a munkát adják,de ha szerencséd van akkor jól jársz.

Programozó,de ehez is tanulni kell,az az maximum később tudod csak otthonról csinálni ha szerzel gyakorlatot és van tapasztalatod.

Weblap karbantartó,szerkesztő,készítő.

Call center,ha bírod a stresszt és nyugodt tudsz maradni,ebből is meg lehet élni.

Ha szereted a gyerekeket értesz is hozzájuk akkor babysitter,akár csak pár óra vagy egy fél-egész nap.

Pluszban még ezekhez esetleg kérdőív kitöltést is csinálhatsz,ha érdekel küld el az email címedet aztán küldöm a számomra jó oldalakat amik tényleg fizetnek.

Jól ki jössz az állatokkal?

Kutya sétáltató,rendszeres ügyfélkört ki tudsz alakítani csak légy megbízható,ehez ugye a legjobb ha egy nagyvárosban vagy annak a közelében élsz.

Állatokra vigyázó még a gazdi egy vagy akár több napra távol van te neveled az állatot az otthonodban.

Találj fel valamit,aztán dobd piacra,ezekután lehet hogy életed végéig meg tudsz belőle élni.


Nyilván én a jövőre is gondoltam,ezért írtam több dolgot amihez először tanulni kell,ezekután tapasztalatot kell szerezni majd otthonról is végezhetőek ezek a dolgok csak meg kell találni azt a céget.

2021. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
MLM, tesztkitöltés, pszichológus, coach, író-(mű)fordító, programozó, keramikus, stb.
2021. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Kapálás...


Basszus, józan paraszti ész, csak nezd végig az állásokat és gondold végig, hogy lehetne-e otthon csinálni.

2021. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írtam az elsőnek.


Utolsó.. azért van az oldal hogy kérdezzünk én így átláthatóbbnak látom a lehetőségeket mint száz oldalon keresztül böngészni plusz kiszűrni mi a kamu és mi nem!

2021. júl. 28. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!