Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lenne érdemes itthon...

Miért lenne érdemes itthon gyári munkát végezni?

Figyelt kérdés
Sürgősen munkát kell találnom és úgy néz ki, hogy gyári munka vagy mosogatás és társai maradt utolsó lehetőségnek. Most viszont azon gondolkozom, hogy mi értelem itthon elvállalni, ha Németországban, Angliában többszörös pénzért lehetek ugyan olyan robot, mint itt és még lehet ott jobban meg is becsülnek. Ti mit gondoltok erről?

2018. jún. 12. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha se kutyad, se macskad. Nem kot ide semmi, akkor indulj.
2018. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem valószínű, hogy jobban megbecsülnek, ott is a hiearchia alján leszel, de még pluszban migráns is.
2018. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugaton jobban megéri elvállalni. Én is mosogatok, és tellik nyári utazásra, meg koncertrejárásra. Itt ugyanis olyan is létezik, hogy vakációpénz, és ha tört év áll mögötted, adobevalláskor esetlegesen elég szép summát kaphatsz vissza.

De megvan már a rávalód? Mert 1-2 havi tartalékra szükség van, ha külfödre mész. Ha nem, akkor átmenetileg vállalj el munkát otthon!

2018. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
2: Te még tuti nem éltél külföldön. Látatlanban otthonról pampogsz.
2018. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Többszörös a fizetésed külföldön, viszont a megélhetésed költségei is többszörösek. Ha ki kell adnod itthon mondjuk 50 ezret a lakhatásra, külföldön meg 200 ezret, akkor hiába keresel ott kétszer annyit, ha a lakhatásod meg négyszer annyi!!! Arányaiban kell nézni az egészet!

Megbecsülni meg sehol nem fognak robot munkáért. Ezt jobb, ha elfelejted.

2018. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4: Te, én olyanokkal szoktam beszélgetni, akik ilyeneket foglalkoztatnak. Nehogy azt hidd, hogy a szemedbe mondják...
2018. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
5: Még a költségkülönbségek arányait beszámítva is sokkal több marad meg, mint otthon. Én remekül megvagyok havi 1000-1100-as fizuval is. Szobabérlet 375, biztosítás 120 euró.
2018. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
5-ös bocs, de ez baromság. Bécsben élek, 350 euróért bérelek szobát, 400-at elkajálok, ruházkodok belőle, szórakozok. és 500 eurót félreteszek havonta. 3 óra alatt otthon vagyok vonattal!jha és csak mosogatok egy hotelba. előtte szezonoztam, amíg ki nem fizettem minden adósságom, vettem autót is.
2018. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6: Sosem dolgoztam otthoni közvetítő által. Mindig magamtól találtam munkát idekint (Hollandia).
2018. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Jól van 70%-os Marcikám, nem mindenkinek jut odakint olyan szerencsés hevesen élés, mint teneked. :D
2018. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!