Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mi a legmagasabb végzett...

Kinek mi a legmagasabb végzettsége, milyen munka körben dolgozik és mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés

Csak kicsit szeretnék “mintát” venni. Kezdem én:

Villamosmérnök vagyok, villanyszerelöként és mérnökként dolgozom, kb. Nettó 400at átlagban hazaviszek.



2021. júl. 26. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

11.osztályom van, az utolsó évben otthagytam a sulit a bulik miatt.

Most egy gyárban dolgozom mint trainer. 260 nettót kapok 8 órában.

2021. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

8 osztályom van, illetve még a 9-10.et elvégeztem

Egy elektronikai raktárban dolgozom 8 órában 250 nettóért plusz a kafatéria és benzin költség

2021. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak valamiért úgy érzem én keveset keresek. Rajtam kívül már mindenkinek háza, autója, mindene van ( igaz hitelre), de én nem látom mikor lesz meg a házam, pedig úgy gondolom annyira nem rossz fizu… ja és én nem rakom le a munkát 8 óra után… szóval érdekes…
2021. júl. 26. 13:33
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Technikum + 2 szakma, gyárban 1 műszakban, 4 ember munkáját végezve, karbantartóként 480 netto.
2021. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Eü. szakképzettségem van, kórházban dolgozom pályakezdőként, nettó 181 ezret keresek.
2021. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Mérnök-informatikusként végeztem. Számítógép rendszereket tervezek.

Átlagban 600 nettót kapok úgy, hogy hétvégente beállok a karbantartó csapathoz túlórázni.


Túlóra nélkül én sem tudnék budapesti lakást venni mert egyedül élek így nem kapok állami támogatást, egy fizetésből nehezebb kihoznom, nem örököltem és rokonok sem tudnak anyagilag segíteni.

2021. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemi végzettségem van, tanár vagyok nettó 195 a fizum, ámde megcsináltam a minősítést, így jövőre már emelik.
2021. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. júl. 27. 00:06
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is csak 11 osztalyom van meg, tehat papiron 8 altalanos. (Szorongo tini voltam + sokat csesztettek a szulok leginkabb, igy inkabb otthagytam. Szerencsere mar egyikkel sincs problemam.) Raktarban dolgozom jelenleg, szimpla komissiozo pozicio, netto 290-et kapok. H-P 8 ora, valtott muszak.

De megvalositas alatt vannak egyeb dolgok, nekem is keves ez. Eleg mindenre, amire kell, sajat lakasban elek parommal meg egy macskaval, nincs sok kotelezo kiadasunk, de felrerakni jelentosebb osszegeket akkor sem lehet belole.

2021. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Okés, akkor most kérlek, magyarázzátok el, hogy a hetes választ miért pontoztátok le. Tényleg nagyon érdekel, hogy egyik foglalkozás itt mitől kevésé hasznosabb, mint a másik.
2021. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!