Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan frusztrál hogy ismerős...

Jogosan frusztrál hogy ismerősi körben csak én nem kaptam semmit a munkahelyen karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben mindenki kapott valamit. A skála persze széles, a 10.000 ft-os utalványtól az ajándékcsomagon át, a 13. havi bérig és a 200.000-es prémiumig.

A munkahelyek skálája is széles: kis cég, nagy cég, közszféra, multicég.

Van olyan ismerősöm, aki 3 hónapja dolgozik egy helyen és már kapott.


Mindenütt adtak valamit.

És itt vagyok én egyedüliként, olyan helyen amely soha se nekem se senkinek semmit nem adott. Soha egy fillért se.

És azért nem épp 3 hónapja jöttem, helyette sok éve.

Ez az egész jogosan frusztrál, vagy ez van és kész?


2020. dec. 22. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj, normális amúgy a közeg és a fizetésed? Mert van ahol a 13.havi fizu meg úgy van megspórolva, hogy az alapbért lenyomják annyira, hogy az az összeg meg legyen spórolva.


Gáz és spúr dolog amúgy ez a cég részéről, de ha ez az egyetlen probléma, akkor ezért én nem váltanék.

2020. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Arzén? Novicsok?
2020. dec. 22. 18:39
 3/23 A kérdező kommentje:

"Figyelj, normális amúgy a közeg és a fizetésed? "


Garantált bérminimum. Bruttó 210/nettó 140.


Normális? Egy borsodi zsákfaluban biztos az, de én pesti vagyok.

2020. dec. 22. 18:39
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Ez van, de attól még frusztrálhat, ha lúzernek érzed magad (gondolom, erről van szó, én is voltam már hasonló helyzetben). Annyit tudsz tenni, hogy összeszámolod a munkahelyed előnyeit (mondjuk akkor még nehezebb lehet, ha kiderül, hogy tényleg lúzer vagy), vagy teljesen elengeded a dolgot.
2020. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

kinek a pap, kinek a papné. Jól kell választani.


Én is megajándékoztam magam, egész évben jó munkavállalója voltam saját magamnak.

2020. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
igen
2020. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Nalunk ismerösi körben témàba se jön.

A csalàdunk java magànvàllalkozo, tesoim félmillàkat keresnek nettoban havonta hol erdekli öket az évvégi "szaloncukor "szerinted, plusz bnöim is kozmetikusok meg stb.

Egyedül én kaptam alkalmazottként pénzt(de egész évben félbejelentett alacsony béren vagyok tartva), hàt full nem érdekel senkit az én munkahelyi évvégém.

2020. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Nalunk ismerösi körben témàba se jön."


hát nálam meg témába jön. én gondoskodtam róla hogy témába jöjjön

2020. dec. 22. 18:50
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

De komolyan nem gondolsz bele hogy ez pont a legutolso ami szàmitanibtud egy munkahelyen?

Legközelebb allasinterjun hozd témába ne az ismeröseidnek.

2020. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

akkor meg mit szégyenkedsz?


Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy ilyen tróger, spúr cégnél dolgozz tovább.

2020. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!