Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy csináljátok hogy ilyen...

Hogy csináljátok hogy ilyen sok a béretek?

Figyelt kérdés

Mindig amikor néztem hogy itt ki mennyit keres, a legtöbben ilyen 500 ezreket nettóban.

Viszont most néztem hogy a minimálbér mellett a többi bér is iszonyú kevés, például a szakmunkás minimálbér, a bérminimum is. A közmunkáról már nem is beszélve.

Ti hogy kerestek ilyen rengeteget?



2021. júl. 28. 11:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
58%
#6 Nem bántásból de szerintem jól keresel pláne a tapasztalatodhoz képest. 3 év tapasztalat nagyon az leje. Sokan 20 év tapasztalattal se keresnek ennyit.
2021. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%

9:

Azt elfelejtetted hozzatenni, hogy ok maguk is alomnok\alompasik es az ellenkezo nembol minden egyes ember akarja oket. Meg a homoszexualisok is heterok lesznek egy rajuk vetett pillantas utan. :D :D


A kerdesre valaszolva: sajnos az atlag nem visz haza ennyit, ok joval kevesebbet keresnek ennel. Az allami szferaban dolgozokhoz eleve apropenzt vagnak hozza es ha kiszamolod, nagyon sok van beloluk. Egeszsegugy, oktatas, rendorseg, hivatal stb. Es erre rajon meg millio szektor, ahol vert izzadnak az emberek azert, hogy kenyer keruljon ho vegen az asztalukra. Ilyen peldaul a vendeglatas. Ahhoz kepest, hogy mennyit robotolnak, nagyon alul vannak fizetve.

2021. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
60%
Több állás esetén lehetséges. Vagy pedig az illető külföldön dolgozik, csak átírja forintba, mert nem mindenki érti, ha eurót írna.
2021. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%

Most volt egy cikk, hogy az ország 3/4-ed része szegénynek számít, nem hiszem, hogy a maradék negyed része meg pont GYK-n dicsekedne a fizetésével, szóval a nagy része ezeknek ferdítés.


Én egyébként 170-et kapok nettóban, amit nagyon kevésnek érzek, viszont amikor fizetésemelést akartam kérni, akkor kiröhögtek, hogy majd elvégzi más kevesebbért ha nem tetszik.

2021. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
91%
Itt a "Munkahely, kollégák"-kategóriában átlagban minden harmadik kommentelő az összes sulit csillagos ötös átlaggal kijárt vérprofi munkaerő, aki ha felmondana a melóhelyén, minimum fél évig kellene keresniük a méltó utódját, és addig a cég akár kemény csődközeli állapotba is juthatna a távozása miatt. :)
2021. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
14: mi a szakmád, mit dolgozol...???
2021. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
13: Való igaz. Én Hollandiában mosogatóként 1500 eurót keresek, ami átváltva 550 000 forint, viszont az itteni árakhoz kell viszonyítani.
2021. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
58%

#13 Külföldön 500 nak megfelelő EUR nem sok pénz. Sőt kevés.


#14 Van egy pár ezer ember aki elég jól él. 400 nettó környéke valahol a lélektani vízválasztó. Családnál 1-2 gyerekkel meg olyan 600-700 környékén. Biztos van aki arra veri magát mennyit keres, de látatlanban nem csak ellenőrizni nem lehet hanem büszkélkedni sem igazán mert úgy se tudod kicsoda.


Hát csöndben nézelődnék más állás felé. Tanulnék a helyedben. pl Nyelvet, tudom is én. Nagyon kevés a 170 még ha más olcsóbban is megcsinálja.


Sajnos nagyon nem mindegy az ország melyik részén él valaki és milyen a cég ahol dolgozik, mivel foglalkozik... stb

Hatalmas eltérések vannak sajnos.

2021. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
De én nem külföldről kérdeztem, hanem Magyarországi munjahelyekről. Hogy sokan 500 ezer nettó fizetést meg annál is többet keresnek.
2021. júl. 28. 12:45
 20/39 anonim ***** válasza:
58%

Gazdálkodás és menedzsment diplomám van, sajnos eléggé használhatatlan, pedig felsőfokúan beszélem az angol nyelvet.


Szeptemberben elkezdem majd levelező képzésen az ellátásilánc-menedzsment mesterszakot, hátha előrébb jutok vele valamennyivel. (14-es voltam, kérdező bocsi az offért :D)

2021. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!