Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket mennyire zavar ha...

Titeket mennyire zavar ha elrontottok valamit a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Engem kikészít. Gondolok itt kisebb -nqgyobb dolgokra.. Próbálok teljesen odakoncentrálni de akkor is mindig elrontok valamit..
2021. júl. 28. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar - annak ellenére is, hogy kétértelmű a kérdésed!

1. Technikai berendezést rontok el, - vagy a kezeim között romlik el a rendeltetésszerű használat ellenére:

Szólok a technikai háttér tekintetében érintett közvetlen felettesemnek. Ha az én hibámból romlott el, - pl. rávertem egy olyat a billentyűzetre, hogy miattam ficamodik ki a bokája, - akkor vállalom, hogy én voltam (még ha ki is fizettetik velem esetleg)!


2. Műveletet rontok el.

Próbálom visszakeresni az időben legelőször tetten érhető hibát és korrigálom ebből kiindulva az összeset. Senki nem örül ennek, de vagyok olyan szerencsés, hogy a főnökeim is belátják, az emberi tényező hibaforrás és aki dolgozik, az előbb-utóbb hibákat is fog elkövetni.


Nyilvánvaló, hogy törekszem a hibátlan munkára, - mint úgy általában minden normális ember, - de sajnos ez nem mindig sikerül és komoly stresszt élek meg akkor, amikor ez bekövetkezik.

2021. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én olyankor teljesen kikészülök mert igyekszem becsületesen ellátni a munkám és szó szerint belebetegszek ha valamit elrontom, kb 1 hét mire túl jutok rajta
2021. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mit rontok el. Mekkora a hiba, mi a hiba következménye.

Elnézek egy jogvesztő határidőt: katasztrófa ( bár ilyen még nem volt, szerencsére, de kiakadnék).

Elgépelek egy szót a felettesemnek szánt riportban: túlélem.

2021. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen kikészülök.
2021. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar fizetésért nem fogok belebetegedni, ha elrontok valamit. Ember vagyok, nem gép, uram bocsá, hibázok is néha, ez van. Lehetőség szerint kijavítom. Szerencsére itt jó a kollektíva, nem árulkodunk, hanem segítünk egymásnak kijavítani, ha valaki elcsesz valamit.
2021. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Magamban dühöngök, a környezetem nyugtat, hogy ez nem is akkor nagy probléma.
2021. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha úgy vesszük elrontásnak... ma rontottunk kollégával. Lebuktunk a telefonnal. Vagyis beköptek minket. Igaz, hogy nem ment a munka rovására igazából, mert kész volt ami kell. De azt a valakit nagyon zavarta, hogy túl jól éreztük magunkat vagy be akart nyalni a csoportvezetőnek... Nem a felettesünk az a valaki aki köpött és nem is a mi területünkhöz tartozik. Mérges vagyok, mert szemét volt velünk. Oké, néztük azt a rohadt telefont, a kollegaét, de a munka megvolt attól és neki semmi köze hozzánk! De aztán úgy néztek ránk a többiek is mint a véres rongyra.

Fel akarok mondani erről a gusztustalan helyről. Utálok már bemenni is. Ezelőtt is már hány ingerem van egy ideje az egésztől... Főleg az emberek akik ott vannak. Rögtön kibeszéltek minket, de hozzám egy se jött megkérdezni hogy mi volt! Egyetlen 1 kolléganő volt aki mert hozzám szólni és elmondta ki volt az a köcsög.

2021. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szörnyű lehetett, - hogy nem engednek mozizni a munkahelyen és még frissen pattogatott kukoricát sem szolgáltak fel normaidőn belül a pálmaleveles lányok! Mondjál fel azonnal! -Senki nem fogja bánni, aki ott dolgozik!
2021. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen bérek mellett nem fogok depresszióba esni 1-1 hiba miatt, kijavítom ha tudom és ennyi
2021. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elegge zavar, mert ha olyan hiba, irasbelit adnak erte, azt meg nem jo gyujteni. De ha nem kapok erte semmit, akkor is zavar, mert nem akarom, hogy egy figyelmetlen valakinek tartsanak.
2021. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!